Заміна личинки замка двері

7-11-2018

У наше століття нано — та цифрових технологій існує винахід з тисячолітньою історією, яке досі залишається у вжитку в практично незмінному вигляді, – це замок. Кожна людина, незалежно від статусу чи ще яких-небудь відмінностей, кожен день користується замками. Вдома, на роботі, на сумках або портфелях — скрізь, де є потреба щось закрити або замкнути, – ну і в автомобілі, звичайно. Як і все те, чим користується людина, замок схильний до зносу або поломки. Тому дана стаття присвячена тому, як впоратися з несправністю дверного автомобільного замку, а конкретно – як замінити його личинку. Хочу порекомендувати замовити замена замка Киев

Пристрій дверного автомобільного замка

Перш ніж приступити до ремонту замку, ознайомтеся з його пристроєм. Личинка або сердечник є не у всіх замках, а тільки в так званих циліндрових. Всередині такого замку знаходяться розрізні штифти з прикріпленими до них пружинами. Вони перешкоджають повороту замку, якщо сердечник не вставити «рідний» ключ. Правильним ключем штифти трохи піднімаються, і їх роз’єми виявляються якраз на рівні сердечника. Таким чином, він повертається і дає можливість висуватися або засуватися засуві. Борозенки ключа – своєрідні клини, підводять штифти. Ключі і личинки циліндрових замків схожі лише зовні, однак секретний механізм в них має серйозні відмінності. В циліндровому замку можуть зламатися замикаючі частини або пружини, що приводять у дію штифти. Що потрібно для заміни личинки замка дверей? Для цієї процедури вам знадобиться всього кілька інструментів: — викрутка; — дриль зі свердлом близько 10 мм; — рулетка або лінійка.

Як правильно поміняти личинку замка дверей?

1. Якщо механізм замка провертається, то ставимо замок в положення, відповідне відкритої двері.
2. Знімаємо дверну обшивку, для цього вам необхідно акуратно демонтувати рамку внутрішньої ручки.
3. В центрі замку добре помітний великий гвинт, за допомогою якого личинка і утримується в замку. Для того щоб личинку зняти, його необхідно вигвинтити.
4. Після того як підготовча робота зроблена, легенько натисніть пальцем на личинку, якщо «кулачок» прибраний (таке положення відповідає незапертому замку), то вона з легкістю вийде з дверного полотна і виявиться у вас в руках.
5. Зробіть завмер личинки, вам знадобиться знати три основних параметри: довжину, ширину і діаметр. Незважаючи на те, що більшість личинок мають однакові розміри, може статися так, що вам попадеться личинка з розмірами, що відрізняються від «рідної». Щоб уникнути цих проблем, краще відразу зробити всі необхідні виміри.
6. Якщо замок зламаний, і немає можливості його відкрити, то витяг старої личинки здійснюється за допомогою дриля. 7. Якщо нова личинка вже куплена, то акуратно вставити її на місце старої. При збігу розмірів у вас не повинно виникнути жодних проблем.
8. Закріпіть личинку в полотні дверей утримує гвинтом.
9. Поставте на місце і прикріпіть на місце дверну обшивку. 1
0. Перевірте роботу замку, краще всього спочатку це зробити вхолосту, при відчинених дверей, щоб у разі неправильної установки не опинитися перед замкненими дверима.