З чого побудувати огорожу на дачній ділянці.

12-10-2018

З чого побудувати огорожу на дачній ділянці.

Підкиньте ідеї найдешевших парканів для дачі. Вимоги мінімальні: простота установки паркану, дешевизна, термін служби — хоча б на 2 — 3 роки. Мені дуже подобається тин, він як не можна краще підходить в якості огорожі дачної ділянки. Побудувати тимчасовий паркан цього типу можна з підсобного матеріалу – обійдеться він вам дешево, з витрат будуть тільки втрати часу, та робочої сили. Назбирати прутів різної товщини можна в прилеглому лісі. Побудувати тимчасовий паркан можна кшталт решітки. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі ковка.
Його виготовляють з рейок чи дощок перехрещені між собою. Ви можете по своєму смаку зробити діагональне або пряме перехрещування. Присадибна ділянка придбає легкість і ажурність з таким парканом. Для зовнішніх сторін паркану зазвичай вибирають більш обтяжені дерев’яні деталі, а для поділу ділянки на зони підійдуть легкі вузькі рейки. на пошук пляшок і укладання, так як кожен шар (ряд) сохне як мінімум день. Так це вийде не те, що дешевий паркан, а живопліт.
Мені, наприклад, таке задоволення не потрібно, оскільки за таким «парканом» реально потрібен постійний догляд. Та й сусідам він може не сподобатися. А я можу підказати як зробити не тільки найдешевший паркан, але і найкорисніший). Для цього по периметру ділянки доведеться вкопати оброблені морилкою або чимось подібним стовпи (не обов’язково великі в діаметрі), визначити лінію забору і відступивши від неї вглиб своєї ділянки сантиметрів 20 висадити якийсь чагарник (по мені так краще малини немає нічого).