Як зробити смішне відео

5-28-2019

Как сделать смешное видео
Багато користувачів програми часто задаються питанням, як в вайбере зробити відео з зайчиком. Це не дивно, адже забавний відеоролик – відмінний спосіб урізноманітнити навіть саму нудну листування. Смішні історії ти можеш відправити в індивідуальний або груповий чат. Але пізніше розробники вирішили, що відправка анімованих повідомлень робить програму дуже незграбною. Тепер володарі нових версій програми можуть скористатися тільки сторонніми додатками, додаючи відео з зайцем в вибере через вставку фрагмента. Також можна просто встановити більш ранню версію програми.
Також хочемо вам порекомендувати https://topvideos4u.info/
Досі не знаєш, як створити відео з зайчиком в вибере. Уважно читай інструкцію про те, як користуватися програмою Zoobe.
У магазині додатків програма відсутня, але її завжди можна знайти на сторонніх джерелах. Щоб відправити відео з зайцем в вайбере, ти завжди можеш скористатися спеціальною, простий у застосуванні програмою Zoobe — 3D animated messages.
Про те, як завантажити відео на вибер з інтернету навчимо в іншій нашій статті.
Коли ти знайшов файл проги і скачав його до себе, натискай на сходинку (важливо, щоб на пристрої вистачало вільної пам’яті). Після того, як програма буде скачати, можна її відкрити. Почекай, поки додаток повністю завантажиться (стеж за бігунком завантаження). Відкриється альбом з доступними персонажами. Обирай будь-який, який припаде до душі. Після того, як персонаж вибрано, натисніть на запис (значок мікрофона) і промовити своє послання. Тон голосу можна коригувати за допомогою шкали. Відео зберігається відразу на телефон. Переглянути створений ролик можна, натиснувши на кнопку.
На даний момент завантаження програми з Play Market недоступно, але ти завжди можеш перейти за посиланням, представленої вище і безпроблемно завантажити і встановити програму.
Заходиш в чат і вибираєш співрозмовника. Натискаєш значок « » або на символ галереї на нижній панелі. Відкриваєш відповідну папку на телефоні і завантажуєш відео.
Обов’язково стеж за обмеженнями ваги і розміру ролика, щоб програма пропустила відео. Хочеш відправити вже готовий ролик з зайцем.
Раніше додаток являло собою допоміжний інструмент для дзвінків і листування, але тепер кожен бажаючий може відправити відео з зайцем в вайбере або урізноманітнити спілкування з допомогою картинок і смайликів. Тепер питанням про те, як відправити відеоролик в вайбере через телефон, задаються все більше і більше користувачів. Ми розповідаємо про цих та інших нюансах, слідкуй за оновленнями.