Як вибрати зимовий костюм для дівчинки

6-13-2019

 Перш ніж потрапити в магазини, проходить суворе тестування на відповідність світовим стандартам, ретельний контроль якості. Таким чином компанія піклується про здоров’я своїх юних клієнтів. Між зовнішнім щільним шаром і внутрішньою м’якою флісовою тканиною знаходиться мембрана, завдяки їй і забезпечуються «дихаючі» властивості (повітропроникність тканини).

Для додаткового захисту Зимний костюм на девочку ALESSANDRO BORELL всі основні проклеєні шви ретельно стрічками.  Одяг, в якій дитина не перегріється і не спітніє навіть при активних рухах і навантаженнях. Сучасні технології виробництва одягу дозволяють не кутати малюка в великі і незручні шубки і пуховики, що сковують рухи.  надзвичайно легкі і тонкі, і незважаючи на це, вони по праву вважаються одними із самих теплих.

При моделюванні враховуються всі переваги та потреби дітей різних вікових груп (наприклад, для малюків продумано необхідний простір для підгузника, використовується більш спокійна кольорова гама), в лініях, які розробляються для хлопчиків використовуються ідеї і тематика одягу для мужніх дослідників Арктики, прямий крій і лаконічність, а в моделі для дівчаток додані особливі елегантні деталі і крій (завищена талія штанів, декоративні кнопки на куртці).

 Надзвичайно теплі, міцні, зручні і красиві дитячі речі по прийнятним демократичними цінами можна в інтернет — магазині , а наші консультанти підкажуть як вибрати підходящий для вашої дитини розмір, відповідять на всі питання. Приємні знижки, акції, сезонні розпродажі допоможуть вам підібрати всі необхідні для малюка речі, в яких він буде відчувати себе комфортно і щасливо при будь-якій погоді.