Як вибрати навчання в Німечинні

6-20-2018

Рано чи пізно багато з нас приходять до думки, що настав той самий момент і пора їхати за вищою освітою в Німеччину. Однак не можна так просто взяти і поїхати! Рекомендую вибрати учеба в Германии

Вважається, що мінімальний термін, коли слід почати вивчати німецьку мову 24 місяці (2 роки) до вступу, а краще ще раніше. Також за 2 роки варто вже почати замислюватися, на яку спеціальність ви будете подавати документи. Тут ми щиро радимо незважаючи ні на що вибирати те, що вам найбільше подобається займатися.

КРОК 1.

За 24 місяці, а краще набагато раніше:

Починаємо вивчати/підтягувати німецький
Починаємо думати над майбутньою спеціальністю
До 16-ти місяців до вступу, тобто через вісім місяців після початку підготовки, варто вже остаточно визначитися з вашою спеціальністю.

А раз ви визначилися зі спеціальністю, пора дізнатися, чи обов’язково вам відвідування Studienkolleg.

КРОК 2.

До 16-ти місяців до надходження:

Визначаємося з професією або направленням, яке хочемо вивчати
З’ясовуємо, обов’язково відвідування Studienkolleg
Через ще чотири місяці пора вибирати університети, Studienkolleg-і, академії – одним словом, варіанти надходження. Їх повинно бути не менше трьох, а краще п’яти (щоб були запасні). Якщо вам сподобався якийсь вуз і ви захотіли в нього вступити, то обов’язково зайдіть до нього на сторінку і дізнайтеся вимоги для вступу. До речі, якщо з’ясувалося, що для подальшого навчання необхідний англійську мову, то якраз підійшов час, починати його вчити. Крім того, це хороший час, щоб почати підтягувати знання з усіх предметів, які будуть необхідні для навчання в університеті або для вступу в Studienkolleg.