Що таке кардшарінг?

8-16-2017

Кард – карта, шарінг – загальний доступ. Технологія така – кілька користувачів дивляться кодовані канали по одній офіційній карті. Пропоную замовити Кардшаринг

Як це реалізовано?
Схема роботи кардшаринга наступна: де-то є ресивер з офіційною картою, Ви за допомогою Інтернету встановлюєте з’єднання з цим ресивером і дивіться разом одну карту.

Інтернет під час перегляду використовується постійно?
Так, на весь час перегляду потрібно встановити з’єднання з сервером.

Який обсяг трафіку витрачається за 1 годину перегляду?
Приблизно 150 kb за 1 годину.

Кардшарінг це безкоштовно?
Ні, сервер кардшаринга, що надає Вам можливість дивитися його допомогою карти бере плату за перегляд. Вартість звичайно в десятки раз менше офіційної вартості.

Що можна дивитися за допомогою кардшаринга?
Дивитися можна практично все, на що випускаються офіційні карти доступу.

Що необхідно для організація перегляду за допомогою кардшаринга?
Необхідно придбати супутникове обладнання, супутниковий ресивер або DVB-карту з підтримкою кардшаринга, а також необхідний Інтернет.

Я придбав усе необхідне обладнання, що далі?
Тепер необхідно забезпечити Вашому ресивера доступ в Інтернет. Якщо у ресивера є Ethernet роз’єм, то з’єднуємо його з модемом або світчем. Якщо ресівер без Ethernet – з’єднуємо нуль-модемним кабелем його з комп’ютером. Далі знаходимо в Інтернет сервер, що надає послуги кардшаринга, оплачуємо підписку, отримуємо всю необхідну інформацію для доступу на сервер, вводимо дані в ресивер або в комп’ютер і дивимося.

Можливий перегляд за допомогою GPRS Інтернету?
Так, GPRS вистачає для нормального перегляду. Мобільний телефон можна підключати безпосередньо до ресивера до комп’ютера, до якого підключений приймач.

Чи трапляються «перебої» при перегляді допомогою кардшаринга?
Так, бувають проблеми на сервері, перебої в роботі Інтернету на стороні користувача або сервера.

Які гарантії надають сервери кардшаринга?
Ніяких, якщо Вам потрібен стабільний і гарантований перегляд — купіть офіційну карту.

Кардшарінг це злом?
Ні, злому немає, Ви просто отримуєте ключі з офіційної карти іншого ресивера. Але кардшарінг є нелегальним, в тих країнах де провайдер має ліцензію на мовлення.