Як влаштувати святковий банкет.

3-11-2018

Як влаштувати святковий банкет.
Існує помилкова думка, що святковий банкет не любить гуляти, вибиратися на свіже повітря, кататися на теплоході або яхті. Склалися стійкі стереотипи, що банкету, в обов’язковому порядку, потрібна закрита банкетна майданчик, ресторанний зал, чинний і традиційний. Геть упередження! Сучасні банкети обожнюють новизну відчуттів і нестандартні походи. Коли пролунає команда «Віддати швартові!», потрапити на борт судна буде проблематично. Банкет на водній гладі стане чудовим завершенням весільного дня, а поєднаний з прогулянкою по воді, подарує можливість позбутися від автомобільних пробок і втекти з загазованого мегаполісу. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі канапе на шпажках купить.
Як і з звичайним банкетом, організацію банкету на воді слід починати з ретельного підрахунку його учасників. Від кількості запрошених будуть залежати розмір та тип судна. Що це буде: невеликий прогулянковий катер, шикарна яхта, теплохід з рестораном або «банкетоход»? Рішення визначають формат і тема свята. Довідка: «банкетоходы» — сучасні потужні теплоходи, з просторими палубами і комфортними каютами – вдале поєднання плавучого ресторану та готелю.
Весілля, ювілей, випускний вечір потребують просторому судні, обладнаному сценою для проведення концертно-розважальної програми і танцполом. На бюджет свята сильний вплив надає і спосіб організації банкету. А тому кулінарні шедеври доведеться замовляти на стороні і доставляти на теплохід/яхту вже в готовому вигляді. Порада від 4БАНКЕТ: про все потрібно домовлятися «на березі», поки банкет не відправився у святкову подорож по водній гладі.