Як вибрати домін

12-8-2018

Для будь-якого сайту потрібен домен і хостинг. Ці слова багатьом здаються мало не китайською грамотою. Але насправді все просто. Домен — це назва, адреса сайту. Наприклад, uastyle.com.ua. Рекомендуємо почитати про створення сайту на сайті REALsite

Домен намагаються підібрати так, щоб він відповідав або назві компанії, або напряму її діяльності. Наприклад, якщо компанія займається автомобілями, то в домені як тільки можна обіграють слова car, motor і т. д.

Підбір домену — справа непроста. Хоча б тому, що Інтернет розвивається дуже швидко, і багато вдалі назви давно зайняті. Крім того, існують такі вимоги до домену, як стислість, запам’ятовуваність, легкість зорового сприйняття.

У практиці Рунета і Уанета при підборі домену гнучко поєднують англійські, російські та українські слова. І іноді змінюють написання англійських слів, підлаштовуючись під російський або український еквівалент.

Приклад: tehnohata.com.

Для заміни слів іноді використовують цифри. Наприклад, цифрою 4 замінюють слово for (для), а цифрою 2 — слово to.

Приклад: english4you.com.ua

Одним словом, поле для творчості — найширше! Домен можна підбирати і реєструвати на сайтах компаній-реєстраторів. Наприклад, на сайті imena.ua.

Ну, будемо вважати, що домен ми вибрали і зареєстрували. І з цим все зрозуміло. А що таке хостинг?

Тут теж немає нічого складного. Як ви вважаєте, де фізично буде знаходитися ваш сайт? Ну, не в повітрі ж він буде висіти? Як не дивно, деякі думають саме так. Але насправді сайт фізично розміщується на деякому комп’ютері (сервері), який цілодобово доступний користувачам Інтернету. Послуга з надання дискового простору на сервері для сайтів і називається хостингом. Таку послугу надають компанії, які називаються провайдерами послуг Інтернету або хостинг-провайдерами.

Домен: від 8 $ на рік.
Хостинг: від 400 грн. рік.

Якщо у вас виникнуть складнощі з підбором домену, ми можемо в цьому допомогти.

Підбір домену: 200 грн.

Ми надаємо вам на вибір 10 варіантів доменів. Якщо жоден вас не влаштує, то ми повертаємо Вам 50% оплаченої суми.

Створення сайту

Як вже говорилося, сайти бувають різні. Тому, перш ніж говорити про вартість, потрібно розібратися, який вам потрібен сайт. Цілком зрозуміло, що вартість створення сайту залежить від рівня його складності. Кожен сайт індивідуальний, але для орієнтації можна виділити основні типи сайтів і відповідні їм цінові категорії.

Корпоративний сайт — 5000-6000 грн.
Корпоративний сайт з каталогом — 6000-8000 грн.
Тематичний сайт — 6000-8000 грн.
Інтернет-магазин — 8000-10 000 грн.
Портал — 10 000-15 000 грн.
Сьогодні все більш популярними стають сайти з CMS-системою, або системою управління контентом. CMS-система дозволяє управляти вмістом сайту, навіть якщо у користувача немає спеціальних знань. За допомогою зручного і зрозумілого інтерфейсу ви зможете додавати на сайт Нові статті і розділи, тексти і зображення, а також редагувати контент. За вашим бажанням, ми створимо сайт зі зручною CMS-системою, яка дозволить вам самостійно оновлювати вміст сайту.

В даний час широко поширена практика створення сайтів на основі шаблонів. Це обходиться порівняно дешево, але незабаром з’ясовується, що і дизайн, і верстка сайту виконані настільно неякісно, що потребують переробки. Досить сказати, що при неякісній верстці сайт буде некоректно відображатися в різних браузерах.

Тому ми вважаємо, що навіть найменшій компанії не варто піддаватися на дешеві пропозиції. Дешевий сир недалеко пішов від безкоштовного; а де знаходиться останній — відомо всім.

Дизайн будь-якого сайту, навіть найпростішого, повинен бути унікальним і відображати індивідуальність компанії. Сайт — це, можна сказати, обличчя компанії в Інтернеті. І якщо він якісний, це викликає повагу з боку клієнтів і партнерів, а отже, гарантує успіх в бізнесі і зростання прибутків.

Ми створюємо сайти тільки з оригінальним дизайном. Розкривши індивідуальність компанії і представивши її в Інтернеті у вигідному світлі, ми допоможемо вашому бізнесу вийти на якісно новий рівень.

Розкрутка сайту

Але створити сайт і розмістити його в Інтернеті — це тільки півсправи. Хіба ви не хочете, щоб люди знаходили ваш сайт в пошукових системах і заходили на нього, щоб познайомитися з вашими товарами і послугами? Адже це дасть вам приплив нових клієнтів і покупців!

Яким чином люди знаходять інформацію в Інтернеті? Дуже просто: в рядок пошуку пошуковика вони вводять ключові слова (або пошукові запити). І якщо сайт з’явився в результатах видачі, то цілком можливо, що його відвідають.

Однак тут є одне «але». Важливо, щоб сайт був на перших трьох сторінках результатів видачі, а ще краще — потрапив у першу десятку, або в TOP10. Тому за перші 10 позицій по висококонкурентним пошуковим запитам йде запекла боротьба! І зрозуміло чому — це боротьба за відвідувача, який може стати покупцем, а значить, за прибутку!

Розкрутка сайту — це:

підбір ключових слів, відповідних тематиці сайту
пошукова оптимізація сайту
реєстрація сайту в каталогах і пошукових системах
встановлення платних посилань
Термін розкрутки сайту становить приблизно 3 місяці.
Вартість розкрутки — від 1500 грн/місяць (залежно від конкурентності запитів).

Важливо також розуміти, які цілі ставляться перед сайтом. Досягнення високих позицій в пошукових системах і вихід на певний рівень відвідуваності — це не завжди одне і те ж. Так, заняття високої позиції за популярними запитами забезпечує збільшення відвідуваності. Але не завжди досягнутий рівень задовольняє Замовника. Тому для збільшення відвідуваності розробляються і проводяться рекламні кампанії, які включають в себе різні заходи. План рекламних компаній розробляється для кожного сайту індивідуально.

Підтримка сайту

Створений сайт потребує підтримки. Адже якщо сайт регулярно не оновлювати, він буде «мертвим». А відвідувачі люблять живі, тобто часто оновлюються сайти. До речі кажучи, і пошуковики воліють «живі» сайти. Підтримка сайту включає рішення технічних проблем і оновлення контенту.

Технічна підтримка — це забезпечення постійної працездатності сайту. Оновлення контенту-це і додавання новин, і написання тематичних статей з ключовими словами, відповідними тематиці сайту.

Підтримка сайту — від 400 грн/місяць.

Створення, розкрутка і підтримка сайту-це необхідні умови отримання успішного і конкурентоспроможного сайту. За допомогою такого сайту ви зможете обійти конкурентів і вийти на новий рівень бізнесу. Успіхів Вам!