Як познайомитися з дівчиною

11-12-2020

not found

Також хочемо вам порекомендувати

 • категорії
 • молодь
 • відносини в підлітковому віці

Як познайомитися з дівчиною

Співавтор( и): jessica engle, mft, ma. Джессіка інгл — консультант з відносин і психотерапевт з області затоки сан-франциско. Заснувала фірму bay area dating coach в 2009 році, після отримання магістерського ступеня з консультаційної психології. Є ліцензованим психотерапевтом в області сім’ї та шлюбу і зареєстрованим драматерапевтом з більш ніж 10 роками досвіду.кількість джерел, використаних у цій статті: 14. Ви знайдете їх список внизу сторінки.кількість переглядів цієї статті: 178 773.

Знайомство з дівчиною — досить стресова ситуація, особливо якщо ви не знаєте, як себе вести. Не так вже й важливо, з якою метою ви хочете познайомитися з дівчиною: для простої дружби, флірту або серйозних відносин, в будь-якому випадку, є кілька речей, на які варто звернути увагу, щоб підвищити шанси завести відносини з дівчиною. На щастя, знайомство з дівчиною набагато легше, ніж багато хто з нас уявляють. Якщо ви знаєте, як себе піднести, якщо ви вмієте правильно себе вести в різних ситуаціях — знайомство з дівчиною буде для вас звичайною справою.

Кроки

 • 1зарегіструйтесь на сайті знайомств. На сайтах знайомств зазвичай дуже багато самотніх жінок і дівчат, які хочуть познайомитися. Деякі сайти платні, є такі сайти, де потрібно вносити щомісячну плату. Вирішіть, яким сайтом вам буде зручно користуватися, і зареєструйтеся на ньому.[1] x джерело інформаціїпопулярні сайти знайомств: teamo, edarling, loveeto, і onedate.якщо ви просто шукаєте нових друзів, можна зареєструватися на сайті dlyadruzhbi.ru
 • 2завантажте додатки для знайомств. Facebook, facebook, програми tinder, coffee meets bagel та hinge інтегровані з соціальною мережею facebook, тому в них відобразиться вся інформація з вашого профілю facebook. Ці програми можна завантажити на телефон, а також можна переглянути профілі дівчат у вашому регіоні, які теж хочуть познайомитися.[2] x джерело інформації
 • 3зробіть свій профіль яскравіше! після того, як створите свій профіль на сайті, потрібно заповнити його особистою інформацією. Знайдіть недавню фотографію, де ви добре вийшли, додайте деяку інформацію про те, що ви шукаєте в дівчині. Обов’язково вкажіть, на що ви орієнтуєтеся: чи шукайте ви дружбу, випадкове знайомство або серйозні відносини. Додайте трохи гумору, щоб ваш профіль був оригінальним і щирим.[3] x джерело інформаціїхороше оформлення профілю мотивує дівчат познайомитися з вами.
 • 4напишіть дівчатам, які вас зацікавили. Знайдіть дівчат, які проживають у вашому регіоні, подивіться їх профілі. Почніть знайомство відкрито і просто, не варто йти за популярними пікап сценаріями. Краще почніть розмову з обговорення спільних інтересів.[4] x джерело інформаціїпрочитайте інформацію в профілі дівчини, подивіться її фотографії і знайдіть спільні інтереси.наприклад, якщо у дівчини є фотографія з якогось відомого музею, скажіть: «привіт, я діма. Мені теж подобається в цьому музеї! коли ти там була?»можна написати щось просте:» привіт, я едик, як справи?»
 • 5повідомляйтеся з дівчатами, які вам відповіли. Після того, як ви відправите дівчині повідомлення, потрібно зав’язати розмову. Почніть задавати цій дівчині різні питання, спробуйте побудувати з нею відносини. Поспілкуйтеся з нею онлайн, а через деякий час, коли їй стане з вами більш комфортно, можна попросити її номер телефону. Не пишіть і не кажіть дівчині нічого вульгарного, не зачіпайте занадто інтимні теми і не намагайтеся копатися в її минулому. Намагайтеся підтримувати неформальний і безтурботний тон.[5] x джерело інформаціїхороші теми для бесіди: музика, фільми, останні новини, книги, які ви недавно прочитали, якісь спільні інтереси.якщо ви відчуваєте, що розмова застопорилася, скажіть щось на кшталт: «слухай, я недавно дивився фільм «бивень» — він мене просто вразив. Не в кращому сенсі. Ти взагалі любиш фільми жахів?»
 • 6встретьтесь з дівчиною особисто. Як тільки ви встановите контакт з дівчиною, саме час запитати, чи не хоче вона зустрітися з вами особисто. Призначте зустріч в спокійному людному місці, наприклад, запросіть її в кафе, на обід або на прогулянку в парк. Зателефонуйте дівчині по телефону і домовтеся про час і місце зустрічі.[6] x джерело інформаціїнаприклад, можна сказати щось на кшталт: «слухай, ти мене просто вразила. Хочеш зустрітися?»реклама
 • 1познайомтеся з дівчатами через друзів. Один з найпростіших способів познайомитися з дівчиною-спілкуватися зі своїми друзями і знайомитися з друзями своїх друзів.[7] x джерело інформації коли ви вирішите десь зібратися, попросіть своїх друзів запросити подруг і знайомих дівчат.можна попросити друга познайомити вас з якою-небудь його подругою перед вечіркою, якщо ви занадто нервуєте.
 • 2познайомтеся з дівчатами на заняттях. Поспілкуйтеся зі своїми одногрупницями і постарайтеся разом з ними взяти який-небудь проект або спільне завдання. Якщо ви не ходите в школу або університет, можна записатися на якісь курси по цікавить вас темі. Почніть знайомство і розмову з обговорення занять, а потім переходите до більш особистих розмов.[8] x джерело інформаціїнаприклад, скажіть щось на кшталт: «боже, це домашнє завдання було найскладнішим. Ти зрозуміла, як його робити?»
 • 3познайомтеся з дівчатами на роботі. У спілкуванні з колегами є перевага: у вас буде тема для обговорення, а також спілкування з колегою буде менш напруженим, ніж з незнайомою дівчиною. Познайомтеся і поспілкуйтеся з дівчатами з роботи, які вам подобаються. Як тільки ви заведете дружні відносини, запитайте дівчину, чи не хоче вона зустрітися і поспілкуватися з вами поза роботою.[9] x джерело інформаціїпоговорите про роботу. Скажіть: «о, серйозно? три подвійні зміни на цьому тижні! ну чому не можна зробити розклад трохи більш організованим?»запросіть дівчину на побачення, скажіть: «слухай, ти мене вражаєш! не хочеш сходити куди-небудь після роботи?»можна трохи уточнити і запитати:» у тебе є плани на цю п’ятницю? хочеш сходити зі мною в кафе?»
 • 4щоб познайомитися з дівчатами, можна зайти в книжковий магазин. Книжковий магазин-відмінне місце для знайомства з дівчатами. До того ж, у вас буде тема для розмови. Якщо ви бачите дівчину, яка розглядає якусь книгу, яка вам сподобалася, представтеся і почніть розмову з обговорення цієї книги.[10] x джерело інформаціїможно сказати щось на кшталт: «друга книга з цієї серії одна з моїх улюблених. Ви теж фанат буковскі?»
 • 5познайомтеся з дівчатами в барі або клубі. Якщо ви відчуваєте себе невпевнено, візьміть з собою друга. Спробуйте познайомитися з дівчатами в барі і зав’язати з ними розмову, підійдіть і представтеся.[11] x джерело інформаціїякщо ви хочете поспілкуватися з дівчиною, заздалегідь виберіть той бар, де не дуже голосно грає музика.наприклад, можна сказати щось на кшталт: «слухай, я бачив тебе в іншому кінці бару недавно. Я діма, а тебе як звуть?»можна сказати:» у тебе такі класні кросівки, це нові air max goraths? я теж хотів купити собі схожі».реклама
 • 1установіть зоровий контакт. Якщо ви хочете познайомитися з дівчиною, яку ви не знаєте, спочатку потрібно встановити з нею зоровий контакт. Подивіться на неї, дочекайтеся, поки вона теж подивиться на вас. Якщо дівчина дивиться вам в очі і посміхається, це знак — вона хоче з вами поспілкуватися![12] x джерело інформаціїодинокі дівчата, а також дівчата, які сидять і нудьгують, швидше за все, набагато охочіше з вами познайомляться.
 • 2 скажіть: «привіт, я ___ (ваше ім’я)». Перша фраза не повинна бути складною, вам лише потрібно отримати відповідь. Просто скажіть «привіт» і скажіть, як вас звуть. Потім можна запитати, як звуть дівчину, як пройшов її день.[13] x джерело інформаціїякщо дівчина повернулася до вас, розмовляє і посміхається, значить, розмова успішно зав’язалася.
 • 3якщо ви з нею вже листувалися в інтернеті, підійдіть до неї і обійміть. Якщо, спілкуючись онлайн, ви вже зав’язали якісь відносини з цією дівчиною, при першій зустрічі можна підійти і обійняти її. Обов’язково зверніть увагу на мову тіла дівчини. Якщо дівчина відступає, показує, що відчуває себе некомфортно, краще не поспішати з обіймами.порада фахівця

  Jessica engle, mft, ma

  фахівець зі знайомств і відносинамјеѕѕіса engle, mft, маспеціаліст по знайомствам і відносинам

  Враховуйте культурні особливості, коли подумуєте обійняти людину. Спеціаліст по знайомствам і відносинам джессіка інгл каже: «тут все залежить від того, де ви. Тут на західному узбережжі обійми-звичайна справа при зустрічі, навіть якщо не дуже добре знаєш людину. Так що обніматися на першому побаченні для нас абсолютно нормально. А ось наСхідному узбережжі все вже зовсім не так: там частіше обіймаються люди, які перебувають у близьких відносинах».

 • 4продолжіте розмову і попросіть у дівчини номер телефону або іншу контактну інформацію. Просто спілкуйтеся, задавайте їй якісь питання про себе. Будьте відверті і чесні, розповідаючи про себе. Якщо ви відчуваєте, що розмова складається добре, і ви відчуваєте себе досить впевнено, попросіть у дівчини номер телефону, щоб потім зв’язатися з нею.можна сказати щось на кшталт: «слухай, я вже збирався йти, але ми так добре поговорили. Може бути, даси мені свій номер телефону, щоб я міг з тобою зв’язатися?»можна сказати щось на кшталт:» мені так сподобалося з тобою базікати. Давай обміняємося номерами телефонів, щоб потім ще поспілкуватися?»
 • 5не варто знову і знову прокручувати цю ситуацію у себе в голові. Якщо ви здалеку спостерігали за дівчиною, яка вам подобається, але у вас не вистачало сміливості підійти і представитися, ви тільки зіпсуєте все. Чим довше ви чекаєте, тим незручнішою буде для вас ця ситуація. Замість того, щоб боятися і переживати, просто підійдіть до дівчини і представтеся.[14] x джерело інформаціїреклама

Джерела

 • ↑ http://www.datingadvice.com/for-men/meet-girls-online
 • ↑ https://www.digitaltrends.com/mobile/best-dating-apps/
 • ↑ http://www.datehookup.com/online-dating-guide/profiles/
 • ↑ https://www.zoosk.com/date-mix/online-dating-advice/online-dating-first-message/online-dating-first-message-tips-message-guide/
 • ↑ http://exilelifestyle.com/10-tips-for-successful-online-dating/
 • ↑ https://www.elitesingles.com/mag/relationship-advice/first-date-tips
 • ↑ https://www.psychologytoday.com/blog/the-attraction-doctor/201408/how-and-where-meet-women-or-men
 • ↑ http://www.doctornerdlove.com/places-meet-women/
 • ↑ https://www.psychologytoday.com/blog/the-attraction-doctor/201408/how-and-where-meet-women-or-men
 • ↑ http://www.doctornerdlove.com/places-meet-women/
 • ↑ https://getthefriendsyouwant.com/meet-new-friends/
 • ↑ https://www.menprovement.com/how-to-approach-a-girl-at-a-bar/
 • ↑ http://www.mensfitness.com/women/dating-advice/how-introduce-yourself-woman-without-coming-total-stalker
 • ↑ http://www.girlschase.com/content/overcoming-approach-anxiety

Про цю статтю

 • друк

Чи була ця стаття корисною?