У PC-версії Mortal Kombat X знайшли спосіб зіграти за заблокованих персонажів

У релизной версії файтинга Mortal Kombat X доступно близько трьох десятків персонажів. Ще 12 героїв можна зустріти по мірі проходження сюжетної кампанії, однак на сьогоднішній день зіграти за них не можна. Виправити даний недолік вирішив один із користувачів соціальної новинного сайту Reddit під псевдонімом XVermillion. Пропоную вибрати игру Mortal Kombat X

За його словами, зробити це виявилося досить легко. Щоб розблокувати конкретного персонажа, необхідно лише перейменувати кілька файлів в каталозі з грою. Зі зрозумілих причин, ця методика доступна тільки власникам PC-версії Mortal Kombat X. як доказ своїх слів XVermillion опублікував відеоролик, де він керує напівбогом Рейном, контролюючим стихію води. Завдяки аналогічним маніпуляцій можна отримати доступ до інших заблокованим героям на кшталт Бараки, Кабала, Сіндел та інших.

Тим часом творець культового файтинга Ед Бун (Ed Boon) похвалився, що старт Mortal Kombat X виявився найуспішнішим в історії серії. На даний момент гра доступна у версіях для PlayStation 4, Xbox One і PC. До минулого покоління консолей від Sony і Microsoft вона добереться влітку.