Що таке екг за холтером.

1-3-2018

Що таке екг за холтером.
Часто до лікаря кардіолога приходять хворі, які скаржаться на прискорене серцебиття, яке викликає дискомфорт і непритомність. Значний відсоток інсультів обумовлений субклінічними (безсимптомними,выявляющимися спеціальним дослідженням) епізодами аритмії, особливо фібриляції передсердь, які пацієнт може навіть не помічати. Інсульт може коштувати життя або постійної інвалідності людині, але цей простий, не викликає ніякого дискомфорту тест Холтера може все відвернути. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі экг по холтеру.
Профілактика раптової смерті від серцевого нападу: холтерівський Ритм визначає епізоди небезпечної аритмії, яка ставить під загрозу життя пацієнта і запобігає раптову смерть. Лікар кардіолог розшифровує дані приймача і зіставляє їх з результатами УЗД, ЕКГ та іншими дослідженнями, призначеними пацієнту, встановлює діагноз і призначає лікування.
Тиск за Холтером вимірюється і реєструється через регулярні проміжки часу протягом 24 годин. Холтерівське моніторування артеріального тиску зазвичай необхідно для діагностики артеріальної гіпертензії та гіпотонії, постановки діагнозу і вибору правильного лікування. Добове моніторування артеріального тиску – ДМАТ підвищує ефективність антигіпертензивної терапії. .