Місто Берегово огляд

6-10-2019

 Город Берегово обзор
Коректуємо маршрут у відповідності з подіями, таким чином отримавши вдвічі більше вражень. А подивитися у червні на Закарпатті є на що.
Також хочемо вам порекомендувати берегово
Традиційно перед тим як вирушити в подорож дивимося на карту. І так Берегово розташований досить зручно: на південь від Ужгорода. Якщо їдемо з великої України, до наших послуг траса Київ — Чоп ( Е — 471) . Тому орієнтуємось на Львів , а далі по трасі в місто Мукачево . У Мукачеві стежимо за вказівниками, щоб не проспати потрібний поворот наліво . Тобто нам доведеться з’їхати з траси Київ — Чоп на дорогу, яка безпосередньо приведе нас в Берегово (М24 ) . Відстань між Мукачево і Берегово орієнтовно 30 км . До речі, ця ж дорога веде до митного переходу Лужанка на кордоні з Угорщиною. Тому загубитися буде досить складно.
Якщо вам доведеться заїжджати з боку Ужгорода, можна дістатися до Берегово через населений пункт Батьово . Він коротший, але складніше, оскільки доведеться згортати не на одну дорогу місцевого значення. Який там стан дорожнього покриття поки невідомо. Тому все ж краще по трасі Чоп — Київ дістатися до Мукачева, а далі за вищевказаним маршрутом. Так для цікавості спробували умовно виміряти два шляхи: шлях через БАТЄВО на кілометр коротше, але час у дорозі в рази дленнее. Висновки і вибір робити Вам .
Так, дійсно , в Берегово можна дістатися на поїзді. З поїздів далекого прямування туди донедавна курсував лише Львів — Солотвино. З недавніх пір до нього приєднався поїзд Київ — Солотвино. так що тепер і з столыцы можна доїхати на курорт Берегово. А також існує альтернативний варіант: поїздами в Мукачево , а звідти маршрутками . Або інший варіант: потягом до Ужгорода , а звідти електричками.
Оскільки Берегово розташоване на транспортному коридорі Закарпаття — Івано — Франківськ через місто курсує безліч як прямих , так і транзитних автобусів. Без пересадок в Берегово можна дістатися з Ужгорода, Мукачева, Виноградова, Чернівців, Коломиї, Івано — Франківська та інших міст.
Шкода , але найближчий аеропорт розташований в місті Ужгород. Розклад руху літаків з цього аеропорту можна переглянути тут