Як вибрати якісний бетон!!!!

9-20-2019

Купуючи будівельні матеріали, завжди потрібно звертати увагу не тільки на їх ціну, але і на якість. Занадто дешевий бетон напевно буде недостатньо міцним, причому, швидше за все, ви виявите, що це тільки з часом, коли будівля почне руйнуватися. Перші ознаки руйнування — тріщини в стінах. Такого розвитку ситуації можна уникнути, якщо уважно підійти до вибору постачальника бетону. Якісні будівельні суміші, які використовуються для різних видів ремонтних та обробних робіт, дозволяють отримати потрібний результат, не економлячи на тому, на чому не варто економити. Також хочемо вам порекомендувати http://betonix.com.ua/product.php?pid=13

Ви, як замовник, є найбільш зацікавленою особою в даному випадку. У сучасному будівництві застосовуються різні способи перевірки якості бетону. З їх допомогою можна дізнатися марку матеріалу або його міцність, а також зрозуміти відповідають його характеристики проектним. Найчастіше міцність визначають, тестуючи контрольний зразок на гідравлічному пресі. Габарити контрольного зразка, який зазвичай має форму кубика, залежать від розмірів зерен використовується при приготуванні розчину щебеню. В лабораторних умовах бетон ущільнюють за допомогою штикування. На будівельному майданчику цементно піщана суміш заливається в форму, після чого потрібно почекати поки вона застигне. Весь цей час бетон повинен перебувати у вологому і прохолодному середовищі.

Проектну міцність матеріал набуває через 28 днів, якщо його правильно поклали. Контрольний зразок теж повинен зберігатися правильно, тільки в цьому випадку він може затвердіти. Ці параметри потрібно дотримуватися, якщо ви хочете отримати точні результати при тестуванні. Визначити міцність бетону, який використовується для створення монолітних конструкцій, можна за допомогою тестування контрольних зразків, виготовлених там, де буде виконуватися кладка суміші, тобто безпосередньо на будмайданчику. На пресі відразу видно, хороший зразок або поганий. Перший успішно проходить тестування розрахунковим тиском, а другий — його не витримує, а значить, він більш низької марки, ніж було заявлено.