Як вибрати лазню?

6-3-2017

Зараз існує безліч різновидів лазень і саун, але як зорієнтуватися в цьому величезній кількості і вибрати правильну і потрібну лазню? Вибір справа не складне, все залежить від ситуації, при якій ви вирішили відвідати сауну, ваших побажань щодо температурних режимів, декорацій, наявного вами бюджету та інших послуг, що надаються співробітниками лазні.Пропоную відвідати баня львів

ЯК ВИБРАТИ ПІДХОДЯЩУ ЛАЗНЮ БЮДЖЕ ТНОГО ВАРІАНТУ?

Вибирати баню потрібно в залежності від вашого бажання і можливостей. Найдешевша лазня це громадська лазня, службовка для миття та чистоти тіла. В такому закладі не відчуєш всю принадність відвідування лазні і не отримаєш повного справжньої насолоди, але зате ця лазня дешева і економічна.

Наступний вибір-це вибір окремої лазні з малою місткістю, без басейну і різних декорацій. Ця різновид лазні розрахована на невеликі компанії, мета яких попаритися, помитися і поспілкуватися за невеликим столиком. Даний вибір лазні краще, ніж попередній, але все ж ви не отримаєте задоволення від температурного контрасту, який відбувається у момент занурення в холодний басейн після парилки і не отримаєте бажаного усамітнення з парою в кімнаті відпочинку, тому, що кімнати немає, а також ви не отримаєте задоволення від інтер’єру лазні і т. п.

ВИБИРАЄМО ЛАЗНЮ БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ БЮДЖЕТУ

Якщо ви готові витратити на баню високий бюджет, ваш вибір лазні повинен впасти з урахуванням наступних присутніх деталей:

Як вибрати лазню?

ДЕКОРАЦІЇ: В першу чергу зверніть увагу на декорації і дизайн лазні, вони бувають в різних стилях, ковбойські, фінські, римські, турецькі, японські, китайські, в’єтнамські, єгипетські і т. п. Виберіть те, що вам по душі.

Як вибрати лазню?

БАСЕЙН: Наступний момент, на який необхідно звернути увагу при виборі лазні, це наявність басейну, його форми і можливість створення в ньому вібро бульбашок. Басейн у лазні має прохолодну воду і доставляє задоволення контрастом перепаду температур при зануренні в нього відразу ж після парної. В ньому можна поплавати як на самоті, так і зі своєю половинкою, охолодитися і насолодитися водними процедурами.
Як вибрати лазню?

КІМНАТА ВІДПОЧИНКУ: У разі, якщо ви йдете в баню удвох, зверніть увагу на наявність кімнати відпочинку і зручності всередині кімнати. Дана кімната служить для заняття любов’ю. Якщо ви йдете групою, можливо, вам знадобитися кілька кімнат відпочинку. Кімната відпочинку повинна розташовувати до себе, всередині повинна знаходитися м’яке ліжко з чистим поменянным білизною, музичний центр, окремий від решти банної музики, відповідні декорації, а за вашим бажанням та дзеркала на стелі і стінах. Кімната відпочинку повинна бути звукоизолирована від сторонніх звуків, в іншому випадку суміш зовнішніх звуків із звуками музики всередині кімнати створять негативний ефект.

БАННІ ПРИБЛУДИ: У деяких випадках у лазнях можуть бути такі декорації, як подіум і шест для стриптизу, телевізор, танцпол і т. п. Наскільки це вам потрібно, дивіться самі, але стриптизерка в сауні значно підвищить ваш настрій при відвідуванні сауни в чоловічій компанії.

ХАРЧУВАННЯ: При виборі лазні зверніть увагу на місце прийому їжі, місце, де ви зможете посидіти, поїсти, випити напої, поспілкуватися. У таких місцях стільчики і диванчики не повинні бути матерчатими, кращий матеріал водонепроникна шкіра. Також деякі лазні надають меню і можливість замовлення того чи іншого блюда, але варто пам’ятати, що лазня не ресторан і чекати чудовою їжі не варто.

Як вибрати лазню?

ПАРИЛКА: Різні лазні і сауни відрізняються температурним режимом, тому при виборі лазні звертайте увагу на температуру в парильної кімнаті. У кожного відвідувача свої вимоги до температури в парильної кімнаті. Оптимальна температура для відвідування парної 100 С, таку температуру вибирає більшість любителів лазень. При оплаті лазні подивіться на градусник в парильної кімнаті.

Як вибрати лазню?

ПОСЛУГИ: Для деяких відвідувачів при виборі лазні має велике значення наявність послуг надаються лазнею. До таких послуг можна віднести різні види масажу, приготування харчування і напоїв. Дуже важливим є наданням лазнею чистих банного приладдя, рушники, сланці, простирадла, шапочки і т. п. Деякі чоловіки і жінки, при виборі лазні звертають увагу на таку послуг як можливість виклику в баню стриптизера або стриптизерок.

Як вибрати лазню?

ВІНИКИ: Багато любителі лазень воліють березові і дубові віники, але є і гурмани, люблячі, наприклад, ялицеві віники. Тому, при виборі лазні уточнюйте, які є віники.

ЧИСТОТА: Звертайте увагу на чистоту лазні, адже це запорука вашого здоров’я. Брудна лазня є джерелом зарази. Після кожного відвідувача, кімнати лазень повинні дезінфікуватися дезінфікуючими засобами, в іншому випадку це лише прибирання видимого бруду і рознесення заразних мікробів по бані.

ДІВЧАТА І ХЛОПЦІ: Виклик ….. Деякі лазні надають можливість запросити вашу компанію дівчину або хлопця, адже вам раптом набридне у чоловічій або жіночій компанії і захочеться розбавити своє суспільство.