Як вибрати гироскутер

Как выбрать гироскутер
жовтня 2017 11:00Источник: «Радянський спорт»Автор: Боків МихаилКакой гироскутер краще вибрати для ребенкаВес, швидкість, розмір коліс і підробки – все що потрібно знати про гироскутерах для дітей.Вибір гироскутера для дитини – відповідальний крок. Це засіб пересування повинно бути безпечним, надійним і легким.
Також хочемо вам порекомендувати www.hoverboard.com.ua
Вибрати якісний гироскутер і відрізнити його від підробки можна по ряду ознак. В першу чергу, фірма-виробник повинна мати патент на виробництво гироскутера – копії патентів вам можуть показати в магазині і інтернет-магазині. Друге – в описі гироскутера повинні бути присутніми максимум характеристик: тип акумулятора, його потужність і клас, матеріал корпусу, характеристики зарядного пристрою.
Більшість дітей вчаться кататися на гироскутере за 30-60 хвилин. Потрібно пояснити дитині, що гироскутер реагує на легкі зміни положення тіла: захотів повернути – злегка натиснув на платформу вліво або вправо, захотів прискоритися – натиснув ступнями вперед, зупинитися – уперся в платформу п’ятами. Зазвичай навіть маленькі діти швидко розуміють принцип роботи гироскутера.
Новини спорта01 листопада 2018 23:34 Футбол Мостовий: Рианчо поки нічого не може зробити зі «Спартаком» 23:21 Спортивна гімнастика Путін – Далалояну: Ви повернули країні «золото», якого у нас не було майже двадцять років 23:13 Спортивна гімнастика Артур Далалоян: Порівняння з Немовым? У Олексія немає золота з чемпіонату світу 23:04 Кіберспорт Визначені учасники PUBG Global Loot League від СНД 22:53 Баскетболу Девід Блатт: Родрігес зіграв сьогодні дуже важливу роль у перемозі ЦСКА 22:39 Футбол Олександр Самедов: У тренуваннях з відходом Каррери нічого особливо не помінялося 22:36 Футбол Рауль Рианчо: Глушаков — блудний син, і він заслужив право на помилку 22:35 Футбол Рауль Рианчо: Впевнений в Федуне, футболістів і навіть Путіні 22:35 Кіберспорт ROOONS і The Final Tribe покинули DreamLeague Minor 22:28 Футбол Паул Антон: «Краснодару» трохи пощастило, і це вирішило результат матчу 22:25 Баскетбол ЦСКА обіграв «Олімпіакос» в матчі Євроліги 22:12 Футбол Магомед Адиев: Не реалізували свої моменти і вилетіли з Кубка Росії 22:10 Футбол Визначилися всі чвертьфінальні пари Кубка Росії 22:04 Хокей «Авангард» на своєму льоду переграв «Адмірал» 21:59 Хокей «Слован» переграв «Сибір» і перервав серію поразок з чотирьох матчів поспіль 21:54 Футбол «Спартак» переграв «Анжі» і вийшов у чвертьфінал Кубка Росії 21:42 Футбол Сергій Семак – після поразки від «Ростова»: Знаєте, у нас складний графік 21:42 Футбол Нобель Арустамян – Карпіну: Залишайтеся в «Ростові», у вас тут хороша команда 21:35 Футбол Валерій Карпін: Про «Спартак» запитайте у Нобеля.