Потрібно лагодити телефон

5-21-2019

Нужно ли чинить телефон
До Вашої уваги, сервісний центр, який сумлінно і якісно лагодить телефони. Майстерня розташована в Києві, вул. Старовокзальна.
Також хочемо вам порекомендувати stopnfix
Основна частина поломок телефону відбувається у разі механічних впливів і потрапляння рідини. При ударах і падіннях розбивається в першу чергу скло і дисплей, корпус, при попаданні вологи пошкоджується ланцюг живлення і контролер живлення. Після механічних впливів і потрапляння рідини, дуже важливо провести ретельну діагностику, щоб виявити всі пошкодження. Діагностика телефону завжди безкоштовно, термін 2 — 4 робочих дня. Для діагностики і ремонту наші майстерні обладнані всім необхідним, починаючи від інструментарію, закінчуючи сервіс мануалами і програмним забезпеченням.
Звертаємо увагу, вартості вказані в ознайомчому порядку, точна ціна залежить від моделі телефону, стан телефону (на момент звернення), вартості деталі (на момент звернення), яка потрібна для заміни. Точна ціна ремонту телефону формується в ході безкоштовної діагностики стану і поломки телефону. Озвучується майстром СЦ в телефонному режимі. Телефон не бачить сім карту або карту пам’яті. Розбите скло (не працює сенсор). Розбитий дисплей (немає зображення, смуги або плями). Не працює динамік (голосовий, аудіо) або мікрофон. Не працюють кнопки (включення, гучності).
Це лише короткий перелік несправностей, з якими до нас звертаються. При будь-якому виникненні несправності, дзвоніть для консультації або приходьте відразу на нашу адресу.
Самостійно лагодити телефон не рекомендуємо. Звичайно, якщо Ви не практикуючий майстер, володієте необхідними технічними знаннями, вміннями точної пайки та інструментами. Якщо це не про Вас, не потрібно самостійно лагодити телефон. Зверніться в сервісний центр по ремонту мобільних в Києві. Вартості доступні, не потрібно витрачати власний час на пошук деталей, не потрібно переглядати сотні роликів в Інтернеті «як правильно розібрати мобільний телефон». До того ж, після невдалих спроб самостійного ремонту мобільного телефону, багато майстерень відмовляють у ремонті або цінник дуже великий. Економте час та гроші — звертайтеся відразу до професіоналів — вул. Старовокзальна .
Заміна скла, дисплея (модуля). Заміна контролера харчування, ремонт ланцюга живлення. Чистка телефону після попадання рідини. Відправити телефон в ремонт Новою Поштою — тисни сюди. У нас адекватні ціни і терміни ремонту.