Яку мову програмування вчити: 18 безкоштовних курсів для вивчення популярних мов

8-7-2018

Нещодавно розповіли про популярних мовах програмування в 2018 році. Прийшов час їх вивчити. Тримайте актуальні курси, які допоможуть отримати базові знання та поповнити резюме новим навиком.
#1. Java
Базовий курс для початківців свій шлях у програмуванні. Вивчіть ази: компіляція і запуск Java-програм, синтаксис мови, система типів, основи об’єктно-орієнтованого програмування. Рекомендую почитати тут какие языки программирования учить

Поглиблений курс, побудований на розгляді програмування веб-сервера. Курс розділений на дві частини і висвітлює кілька великих тем. Отримані знання зможете легко застосувати в промисловій розробці.

#2. З
Курс навчить: писати код, запускати і отладижить програму + допоможе глибше зрозуміти програмування на С. Програма розроблена викладачами університету Дьюка! Заодно підтягнете технічний англійський.

#3. C++
Курс на базі Академії Яндекса, тому можна сподіватися на хороші знання. Програма заснована на практичному, а не теоретичному вивченні базових конструкцій мови.

Ще один курс , де лектори розповідають про основні можливості програмування на мові С++ і обговорюють поширені помилки, в тому числі, і стилістичні. Буде багато тестів 🙂

#4 . Python
Вступний курс з Python, підходить навіть тим, хто жодного разу не працював ні з одним мовою програмування. Отримаєте базові знання та хороший старт для подальшого розвитку.

Якщо володієте початковим досвідом програмування на Python і хочете поглибити знання — вам сюди. Безліч практичних завдань допоможуть швидше влитися в тему..

#5. C#
Цікавий курс для геймдевов — присвячений вивченню способів розробки відеоігор з допомогою З# і Unity.

Курс, де описуються концепції і прийоми програмування, допомагають створювати великі програмні проекти на З#. Напрвлена на практичну частину – будете вирішувати багато завдань.

#6. JavaScript
Тут зможете попрактикуватися з функціями JavaScript в онлайн режимі. Є підказки і трохи теорії!

Розповідають про засади програмування на JavaScript і інструментах, необхідних для практичного використання мови. Короткий і нескладний курс.

#7. Visual Basic.NET
Курс підійде початківцям, і просунутим. Навчать працювати з додатками високого рівня, виводити стандартні вікна, налаштовувати інтерфейс, створювати списки, що розкриваються, захищати інформацію складними паролями.

Ще один курс, який розрахований на початківців з нуля і дає базові знання по створенню додатків для Windows. По закінченні отримаєте сертифікат та власну повноцінну програму.

#8. R
На курсі вчать писати функції, працювати з даними і аналізувати їх за допомогою R + застосовувати основні методи статистичного аналізу. Просунетеся на щабель вище всього за 22 години навчання!

Тут познайомлять з основними структурами даних і семантичними правилами. Також розглядаються кілька поглиблених тим, які допоможуть оволодіти принципами написання ефективного коду.

#9. PHP
Цілий збірник відеолекцій про мові PHP. Є уроки на самий різний рівень володіння мовою — від установки PHP до створення баз даних.

Курс Мічиганського університету, де доцент з інформатики розповість про фішки PHP. А ще допоможуть створити перше додаток!

#10. Perl
Курс для просунутих користувачів, вже знайомих з Perl. Дізнаєтеся про особливості мови і детальніше вивчіть його функції.