Яким чином доставити вантаж з-за кордону.

3-6-2018

Яким чином доставити вантаж з-за кордону.
Залишаючи свої квартири в Донбасі навесні і на початку літа, більшість сподівалася, що це ненадовго. Що максимум у вересні все закінчиться, і ще до початку холодів усі повернуться додому. Але з приходом осені стало зрозуміло – з уже колишнього будинку потрібно забирати і переправляти на нову малу батьківщину по-максимуму. До того ж з кожним місяцем посилювали необхідність в передачі посилок з продуктами та медикаментами, які залишилися в «республіках» родичам. Тому переселенці почали шукати варіанти здійснення «вантажно-транспортної» зв’язки з батьківщиною. Найбезпечніший спосіб вивезення речей – з допомогою громадського транспорту. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі грузоперевозки китай россия.
Як ми зазначали у першій частині матеріалу, в «ДНР» і «ЛНР» працюють пасажирські автоперевізники, з якими набагато легше перетинати блокпости. Правда, вирушаючи автобусом навіть туристичного класу, ви зможете провезти з собою не більше кількох валіз. Звичайно, зручніше вивозити речі на легковому авто. Тут головна проблема, з якою ви зіткнетеся, – особиста проходження блокпостів. Крім однозначної перевірки паспортів, будьте готові до вибіркового огляду (часто просять відкрити багажник, салон оглядають рідше), тому не упаковуйте багаж «намертво» – можливо, доведеться розкривати. Якщо вивозите одяг, то питань не виникає. Можуть і вилучити, пояснивши різними причинами: ви – мародер, викрав ці предмети, або переносьте на носіях цінну інформацію або просто «не можна» без пояснень.
Важлива умова, якщо вже зважилися до перевозу – у вас на руках повинні бути документи, які підтверджують, що техніка належить саме вам. Інакше – на жаль. Також приготуйтеся до того, що вміст ноутбука можуть переглянути прямо на блокпосту, це у вас забере крім нервів ще мінімум 40 хвилин часу. Тому якщо без ноута вам ніяк, то гарненько сховайте його серед одягу. В ідеалі при відкритті багажника погляд «досмотрщика» повинен зустрітися з дитячими речами, памперсами, іграшками.