Який вибрати пуховик для дитини

5-21-2019

not found
Як вибрати пуховик для дитини.
Також хочемо вам порекомендувати https://www.kiddymir.ru/catalog/kurtki-dlya-malchikov/poivre_blanc/index.html
Як вибрати пуховик для дитини.
Коли час наближається до зими, то багатьох батьків цікавить питання: як вибрати кращий пуховик для своєї дитини.
Як зрозуміло з самої назви, до складу пуховика повинен входити пух.
Найціннішим пухом прийнято вважати пух морської качки, гаги. Це найякісніший пух, і пуховики, зроблені з нього, коштують близько тисячі євро. Якщо цю суму Ви не можете собі дозволити, купуйте пуховик з іншим пухом. Пуховик з звичайним пухом Вам обійдеться в кілька тисяч рублів.
Крім пуху в них так само містяться пір’я. Чим більше пір’я, тим пуховик холодніше, тому варто уважно вивчити склад, і вибрати той пуховик, в якому кількість пуху перевищує 50%.
Розмір пуховика повинен мати кілька особливостей.
По — перше, його рукава повинні ідеально підходити дитині, особливо, якщо він рухливий і любить ліпити снігових баб, грати в сніжки і т. Вони не повинні бути дуже довгими або, навпаки, «в притик». Це додасть комфорту його дій.
По — друге, горло повинно бути щільно прикрите. Якщо, надівши пуховик, дитина залишається з відкритим горлом, значить, ймовірність захворіти на ГРВІ та ангіни зросте у багато разів.
По — третє, пуховик повинен закінчуватися на середині стегна. Це дозволить захистити дитину від обмороження паху, але в той же час не буде сковувати рух його ніг.
Вибір постачальника тут не має істотного значення. Звичайно, краще, якщо це буде виробництво будь — якої європейської країни і брендової компанії, але, якщо річ китайська, таджицька або ще яка — небудь, але підходить за складом і розміром, беріть сміливо.
Бажано купувати пуховки зі спеціальним світловідбивачем. Це убезпечить вашу дитину від різних аварійних ситуацій, коли він буде гуляти і переходити дорогу в темний час доби.
У комплекті з пуховиком краще відразу купити рукавички, шапку і рукавички ( ну, або рукавиці. Це може залежати від бажання Вашої дитини. Вони будуть не тільки аналогічної якості, але і чудово поєднуватися між собою.
Зверніть увагу, що хороший пуховик – запорука хорошого здоров’я Вашої дитини в період холодів. Тому економити на ціні не варто. Якісна річ не буде коштувати дешево.