Який інтернет підійде для будинку.

9-11-2018

Який інтернет підійде для будинку.

Тарифні плани для нових абонентів, розташованих у п. Мирна, Брестська, Стометровий проїзд, приватний сектор в р — ні вул. Ново — Садова, Московське шосе, Арцыбушевский провулок, Ботанічний сад, вул. Багато жителів Самари, які проживають у приватному секторі, скаржаться на неякісну зв’язок мобільного Інтернету. GPON – це нове покоління широкосмугових сетеймультисервисного доступу. Вони дають можливість використовувати телебачення, телефонію та Інтернет одночасно, використовуючи для цього один оптоволоконний кабель з пропускною здатністю до 100 мбіт/ с. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі vps аренда.
Команда компанії здатна провести підключення в будь-якому районі всього за добу. Особливо часто нас просять встановити Раніше у людей була тільки одна можливість встановити бездротовий Інтернет у приватний будинок – купити GSM — модем. Тепер, з розвитком стандарту GPON, є можливість назавжди забути про проблеми і встановити Інтернет на дачу за якістю не гірше, ніж у центрі Самари. Він встановлюється в приміщенні клієнта і має вбудований Wi — Fi — модуль.
Сигнал приходить по оптоволоконному кабелю і передається за допомогою світла, завдяки чому і досягається така висока швидкість. Електроенергія при цьому модемомпрактически не витрачається. До одному клієнту підходить один кабель. Це виключає перевантаження мережі, що часто буває при інших технологіях, де один канал використовується декількома користувачами. Також Ви зможете віддалено працювати на дачі або в селі, не переживаючи про те, що сигнал зникне в самий невідповідний момент.