Як зробити заяву в суд на елементи!!!!

0
302

Написати заяву про стягнення аліментів. Перші кроки для подачі заяви на аліменти. У разі, якщо батькам не вдалося укласти мирної угоди про сплату аліментів, доведеться звертатися за захистом інтересів дитини в суд. Оригінал і копія свідоцтва про шлюб. Якщо Ви не знаєте, де працює чоловік, Ви повинні звернутися в службу судових приставів – це їх пряма робота. Позовна заява до суду подається за місцем проживання відповідача.Також хочемо вам порекомендувати https://pozovdosudu.com.ua/isk/alimenty-na-1-rebenka.html

Якщо ж дана інформація за якихось обставин є невідомою, позивач має право подати заяву за місцем своєї реєстрації або звернутися до професійних юристів у Волгограді, які зможуть допомогти вам в цій нелегкій справі. Дитина перебувають на моєму утриманні. Відповідач матеріальної допомоги на утримання дитини не надає. , рік і місце народження) на мою користь аліменти на ___________________( ім’я, число, місяць, народження дитини) в розмірі______ частини всіх видів заробітку (доходу), починаючи з _________________( дата подання заяви) до його повноліття. Копія свідоцтва про укладення шлюбу (свідоцтва про розірвання шлюбу, якщо він розірвано). Копія свідоцтва про народження дитини( дітей). Довідка житлових органів про знаходження дитини на утриманні позивача.

Довідка про заробітну плату відповідача і наявність утримань з неї за виконавчими документами. Важливим залишається питання про суми, що підлягають виплаті в якості аліментів. Аліменти у вигляді частки до суми заробітку. Розмір аліментів, що стягуються у судовому порядку, що визначається з урахуванням правил, встановлених статтею 81 Сімейного кодексу РФ. Нарахування аліментів провадиться з усіх видів заробітної плати, пенсій, стипендій, допомог з тимчасової непрацездатності, безробіття, доходів від підприємницької діяльності, доходів по акціях та ін.

Аліменти не утримуються з премій, що носять одноразовий (нерегулярний і неперіодичний) характер, інших виплат, що не носять постійного характеру (наприклад, з вихідної допомоги при звільненні). Стягнення аліментів з сум заробітної плати іншого доходу провадиться лише після виплати всіх податків. Аліменти в твердій грошовій сумі. У разі, якщо діти залишаються з кожним з батьків (тобто, одна дитина залишається з мамою, а інший — з батьком), то аліменти стягуються судом з найбільш забезпеченого з батьків (п. При цьому розмір аліментів визначається у твердій грошовій сумі, що виплачується щомісяця.