Як зайнятися йогою

7-25-2019
Как заняться йогойВважається, що ідеальний час для занять йогою — за дві години до світанку.

Тобто передбачається, що з першими променями сонця ти як раз завершиш асани і вольешься в потік життя. Повинна зізнатися, я особисто жодного разу так не робила. Але мені подобається практикувати йогу вранці до сніданку. Якщо з ранку ти завжди поспішаєш і не в змозі розслабитися, то можеш практикувати і ввечері, головне — не їж за 2− 3 години до заняття. Слід приступати до практики на порожній шлунок, але можна випити чай за 30 хвилин до початку.
Може йога поліпшити моє сексуальне життя.
Може, причому відразу на двох рівнях — ментальному і фізичному. занятия йогой в Санкт-Петербурге нейтралізує стрес, зменшує стомлюваність і надає впевненість у своїх силах — вже тільки ці чинники можуть підвищити лібідо. Плюсом також буде і твоє фізичне навантаження, регулярна розтяжка і підтримка м’язів в тонусі. Йога навчить тебе залишатися в сьогоденні, не думати про сторонні речі — ти освоїш техніки, що не дозволяють відволікатися від самого головного. Ну і, нарешті, ти просто будеш виглядати краще і краще себе почувати.
Ця асана відмінно допомагає відновити душевну рівновагу після стресів і незамінна при болях на тлі менструації. Поза пов’язаного кута дуже жіноча. Її можна виконувати навіть на останніх місяцях вагітності — це допоможе підготуватися до народження дитини. Поза надає терапевтичний ефект і при безплідді. На самому безпосередньому рівні вона задіює м’язи живота і яєчники, забезпечує розтяжку внутрішньої поверхні стегна.
Якщо при виконанні асани твої коліна не дістають до підлоги, підклавши під них ковдру: ти не повинна відчувати болю або напруги. Знайди баланс між станом сну і неспання, затримайся кілька хвилин на цій тонкій грані. Перед виходом з асани з’єднай стегна, допомагаючи собі руками, повернися на правий бік, витягни корпус.