Як виховувати дитину до двох років

6-7-2019


 Кращі результати в навчанні були досягнуті без всяких розвиваючих відео: коли батьки вчили дітей новими словами під час повсякденної діяльності. Будь-яка гра, розмова або читання з дитиною розвивають здібності набагато краще, ніж розумні програми. Також хочемо вам порекомендувати http://detki-superdetki.ru/

Навіть усмішка матері і обійми правильно налаштовують мозок. Наприклад, коли мати тримає немовля на руках і лагідно розмовляє з ним, її слова, які малюк поки навіть не розуміє, закладають сприйняття мови. Одночасно мозок дитини налаштовується на специфічні інтонації рідної мови. Інший приклад: батько будує піраміду, дитина її руйнує. Виглядає нудно і безглуздо, однак ця проста гра закладає основи емоційних зв’язків між батьком і дитиною. До того ж, коли батько зображує переляк і хапається за голову, дитина вчиться розуміти гумор. В цьому і є суть інтуїтивного виховання: прислухатися до свого внутрішнього голосу, витрачати на дитину більше часу, ніж грошей, і більше ніжних почуттів, ніж настанов.

Батьки повинні знати: не існує універсального стилю виховання чи навчання. Навіть у рідних братів і сестер бувають різні темпераменти і потреби. Батьки повинні дотримуватися своєї системи цінностей, але поважати індивідуальність дитини.
Батьки повинні бути терплячими і знати: в їх розпорядженні 18 (або навіть більше), щоб направляти розвиток дитини. Не треба піддаватися бажанням прискорити розвиток або впихнути «знання» в голову дитини, до того, як він буде готовий до цього.
Батьки повинні закладати у дитини основи дорослого мислення. Їм треба навчити дітей уникати обманних схем «швидкого збагачення». Дитячий мозок налаштовується на роздуми і рішення завдань, а ці якості можна адаптувати до будь-яких знань, які з’являться в майбутньому.
Батьки знають: дитина повинен помилятися, щоб навчитися чому — небудь.
Батьки пишаються своєю дитиною і з задоволенням спілкуються з ним, незалежно від його темпераменту і стилю навчання. Дівчатка і хлопчики розуміють: їх мами і тата допоможуть їм, якщо треба. Але взагалі — то, від них чекають самостійного рішення проблем.