Як відкрити компанію за кордоном.

1-5-2018

Як відкрити компанію за кордоном.
Замість податків сплачується «Мито за обслуговування» — як правило, вона складає декілька сотень доларів в рік. Мінімум звітів. В більшості країн не потрібно вести бухгалтерію, подавати декларації, робити аудит, складати звіти про структуру та інші документи. Анонімність. Щоб її зберегти, повсюдно можна використовувати номінальний сервіс, а в деяких країнах дозволені акції на пред’явника. Часто законодавства захищають інформацію про власників бізнесу на законодавчому рівні. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі купить компанию на кипре.
Рахунок в місцевому банку. Підійдуть країни Азії: Гонконг і Сінгапур, які входять в топ рейтингу «Індекс економічної свободи», Китай з його величезним ресурсним потенціалом і дешевими виробництвами. Штати — це імідж, інвестиційний потенціал, інтелектуальні ресурси та надійні банки. Вони вимагають податки, звіти, розкриття даних, але натомість дають ім’я, яким можна похвалитися на міжнародному рівні. Практично в будь-якій країні можна відкрити товариство з обмеженою відповідальністю — Limited Liability Company (LLC) або International Business Company (IBC).
Він буде представляти ваші інтереси перед законами і державними органами обраної країни. Подати установчі документи. У мінімальний набір входять Статут і Установчий договір, дані власників (бенефіціарів або номіналів), підтвердження юридичної адреси (надає його агент). Можна вибрати будь-яку: поруч з будинком, з низькими податками.