Як вибрати відеореєстратор

6-4-2019

Как выбрать видеорегистратор
Як вибрати відеореєстратор DVR для системи відеоспостереження.

Як вибрати відеореєстратор DVR для системи відеоспостереження. Сучасні реєстратори, з алгоритмом стиснення відео . Говорячи простою мовою чим вище дозвіл тим більша деталізація, це особливо важливо при збільшенні запису на моніторі і докладному аналізі деталей. Всі відеореєстратори знімають по детекції руху.
Функція реалізована з метою економії місця на диску. Нижче додається таблиця для обчислення об’єму жорсткого диска. Також хочемо вам порекомендувати http://wildshop.site/

Потрібно так само відзначити, що жорстким диском виробник відеореєстратор не комплектує. Записану інформацію при потребі можна скопіювати на Флеш — накопичувач через USB — роз’єм. Так само у кожного реєстратора є можливість підключення до мережі для віддаленого перегляду. Можна перебувати в іншому місці, місті, країні і спостерігати за тим, що відбувається на об’єкті і користуватися архівом. Для безпеки є можливість копіювати дані на віддалений сервер. Це дуже зручно, так як інформація надійно захищена при розкраданні самого пристрою.

Так само для перегляду записаного відео використовують периферійні пристрої монітори або телевізори. Сучасні відеореєстратори мають один або кілька входів підключення: низькочастотний BNC, VGA або навіть HDMI. Більш просунуті реєстратори підтримують 2 монітори одночасно, а так само не мало важливі а деколи необхідні можливості: підключення 3G модему і управління роботизованими камерами (PTZ).
Відеореєстратор є основою систем відеоконтролю і від його якості залежить продуктивність всієї системи. Вибір цього пристрою завжди повинен.
Для того, що б система відеоконтролю та спостереження нормально працювала і могла записувати і зберігати відео на носіях інформації необхідно.
На початковому етапі проектування системи відеоспостереження одним з ключових питань є вибір відеореєстратора.