Як вибрати веб студію

Как выбрать веб студию
Кожна поважаюча себе фірма або компанія бажає мати представництво в інтернеті і тому вирішує замовити сайт. Веб — студії здаються надійніше фрілансерів і до них звертаються найчастіше. Але чи так вони надійні, як запевняють на своїх барвистих сайтах. В містах все частіше відкриваються невеликі веб — студії, де стоїть пара столів і дві людини гордо іменують себе компанією. Звичайно, далеко не всі вони такі, але як часто ви замислювалися про те, що ховається за сайтами таких студій. Питання неоднозначне і розбиратися в ньому можна досить довго.
Також хочемо вам порекомендувати веб студия
Має фіксовану ціну (грамотні фахівці підходять індивідуально до питання ціноутворення. Має погано працюючий сайт (чоботар без чобіт – тут це не працює. Приймають оплату на електронний гаманець (ні в якому разі не оплачуєте роботу таким «фахівцям» — це шахраї.
Професійна веб — студія починається з дзвінка. Вам відповість грамотний, ввічливий і підкований у всіх питаннях менеджер. Погодите ціну, підписання договору і обов’язково точний термін здачі проекту. Більше того, вам нададуть технічне завдання перед початком розробки, а перед версткою дадуть дизайн — макет на затвердження. Все це говорить про надійною веб — студії, яка зацікавлена у своїх клієнтів і якісних сайтах. Шахраї відразу попросять стовідсоткову передоплату і бажано на електронний гаманець, щоб потім благополучно втекти з вашими коштами. Вони покажуть в якості портфоліо чужі сайти, наобіцяють золоті гори і готовий сайт за 2 дня. Ще одна хитрість, короткий термін розробки говорить про використання шаблону. Якщо ви спочатку налаштовані на ексклюзивний дизайн з індивідуальною розробкою, то такий варіант вам точно не підійде, навіть якщо його пропонує студія. Веб — студії зацікавлені в клієнтах, але цінують свою працю. Вони рідко пропонують знижку, тому що з оплаченою вами суми складається заробітна плата фахівців. До того ж, ви можете прийти в їхній офіс, якщо вони знаходяться в вашому місті, або запросити документацію дистанційно. Ви зможете отримувати консультації в будь-який час робочого дня, дізнаватися про етапи роботи над проектом та отримайте свій сайт без затримок. Чим красивіше ваш сайт, чим складніше функціонал – тим дорожче він обійдеться вам у професійній веб — студії. Така розробка виявиться дорогої, але результат буде вражаючим. Краще витратити більше часу на пошук відповідних виконавців, щоб уникнути негативних наслідків.
Чим відрізняються нетбуки від ноутбуків.