Як вибрати снігохід.

12-3-2018

Як вибрати снігохід.

Снігохід (також званий «снігова машина» в північних регіонах США: Алясці і Нової Англії) — це наземний транспортний засіб для пересування по снігу і льоду, що приводиться в рух за допомогою широких гусениць і управляється парою лижних полозів, що знаходяться спереду машини. Для непосвяченого людини все снігоходи схожі, однак насправді, вибираючи снігохід, слід враховувати безліч різних чинників. Насамперед слід визначитися з типом снігохода. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі купить снегоходный шлем в казахстане.
Так само, як автомобілі бувають громадськими, спортивними, позашляховими і спеціальними, так і снігоходи діляться на туристичні, спортивні, гірські і утилітарні. Стихія цих снігоходів – рівні і укатані траси, крижана гладь озер. Спортивні снігоходи не обтяжені електростартером і заднім ходом (опції). На них дуже важко пробиватися в лісі, та й взагалі їхати по глибокому снігу. І не забудьте, що це одномісні снігоходи.
Створені для пересування по рельєфній місцевості в глибокому снігу. Як спортивні, гірські снігоходи мають одне посадочне місце. Треба пам’ятати, що хороша прохідність буде лише в тому випадку, коли пілот активно допомагає снегоходу. Комфортне пересування по вкатаним трасах і неглибокому снігу. Це двомісні машини, які з легкістю перевозять вас і вашого пасажира. Чемпіони по прохідності на рівнині. Відмітна особливість – широка гусениця, велика кількість багажних відділень.