Як вибрати пристрій флеш пам’яті.

4-2-2018

Як вибрати пристрій флеш пам’яті.
Модуль пам’яті — це невелика друкована плата, яка частково відповідає за продуктивність комп’ютерної системи. Як правило, під модулем пам’яті розуміється плата з мікросхемами запам’ятовуючого пристрою (ОЗП). З розвитком електроніки плати стають менше і потужніше, що дозволяє використовувати їх в смартфонах і планшетах без особливої праці. Але до цих пір нікому не вдавалося створити квантові чіпи пам’яті. Співробітникам Каліфорнійського технологічного інституту першими вдалося створити мікропроцесор, здатний зберігати квантову інформацію у вигляді світла в кубітах. Фахівці вважають це дуже важливим кроком, адже подібні чіпи дозволять технології квантових обчислень зробити крок далеко вперед. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі флешки визитки.
Сьогодні складно знайти електронний пристрій, яке не мало б оперативної пам’яті. На її використанні зав’язані практично всі особливості функціонування програмного забезпечення. Хоча є у «оперативки» і істотний мінус – вкрай високе енергоспоживання. Згідно статті, опублікованій у виданні Applied Physics Letters, групі фахівців з МФТІ спільно з колегами з ІРЕ ім. В. А. Котельникова РАН і Міжнародної лабораторії LIA LICS вдалося розробити пам’ять абсолютно нового типу. Підхід вчених допоможе не тільки знизити енергоспоживання, але і значно прискорити роботу пристроїв.
В індустрії спостерігається гострий дефіцит чіпів пам’яті, відзначають провідні світові експерти. Швидко розвивається Інтернет речей, автомобільні інтелектуальні системи, ігрові консолі, тисячі виходять щороку смартфонів і планшетів – всім їм потрібна пам’ять. І якраз цієї самої пам’яті зараз на ринку гостро не вистачає. Основою для створення пам’яті послужив так званий скирмионный ефект Холла. Незабаром, завдяки дослідникам з Університету Райса в Техасі, США, користувачі смартфонів і планшетів зможуть повністю забути про те, що таке брак пам’яті в пристрої. 50 атомів алюмінію пов’язані з 50 атоми сурми.