Як вибрати прес волл

5-14-2019

Как выбрать пресс волл
Якщо не відповіли на дзвінок, замовте через електронну пошту та отримайте знижку .
Також хочемо вам порекомендувати press wall та тут press wall та тут press wall
У цьому розділі хотілося б докладно зупинитися, як на колірних рішеннях прес вола, так і на додаткових умовах, які покращують його сприйняття. З інформацією, яку треба наносити на прес волл розібралися. Важливим при виготовленні буде і його фон.
При цьому варто враховувати, що на вибраному фоні повинні вигідно виділятися назва події або впізнаваний логотип компанії. Проте існують окремі випадки, коли при виборі фону також використовують основний концептуальний колір заходи. Це має сенс робити, коли подія була широко проанонсовано в ЗМІ, на телебаченні та зовнішніх рекламних носіях (біл-бордах і афішних стендах). При цьому всі рекламна компанія мала єдине колірне рішення.
Крім фону особлива увага приділяється освітленості прес волла.
Так, якщо підприємство проводиться на відкритому повітрі і природного освітлення достатньо, то додаткового підсвічування не потрібне. А у випадку, якщо подія відбувається ввечері або в недостатньо освітленому приміщенні, то має сенс використовувати прес волл з підсвічуванням софітами і світлодіодним смугою. Багато компаній по декоруванню вважають правильним додатково прикрашати прес воли. Вони використовують для цього квіткові композиції або інші елементи декору, за допомогою яких прикрашено основне місце проведення заходу. Так створюється враження єдиного стилю.
На чому варто прес волл. Останній нюанс, який варто відобразити в цій темі – це стать. Саме підлога, на якому встановлений прес волл.
Деякі компанії, оформляючи своє подія, не приділяють належної уваги цьому нюансу, помилково вважаючи його не істотним. У підсумку, отриманих на відео та фотографіях учасників і гостей, зроблених в повний зріст, стать часто невигідно «сперечається» із основним фоном прес волла. Це значно знижує загальне враження. Щоб захиститися від подібних казусів, прикрасити простір перед прес воллом килимовою доріжкою, колір якої буде відповідати або вигідно відтіняти основний фон подієвого прес волла. А в разі, якщо замовляється прес волл на весілля, то на підлозі перед ним теж ставляться декоративні букети і зайвими вони не будуть. Ви зможете в цьому переконатися, переглядаючи весільну фотосесію.