Як вибрати плитку тротуарну

7-25-2019

Как выбрать плитку тротуарную
Колір, візерунок і товщина тротуарної плитки. Колір, візерунок і товщина тротуарної плитки. Як вибрати кольори плитка для тротуара. Якщо ви збираєтеся купити тротуарну плитку для під’їзної дороги або внутрішнього дворика, тоді ви захочете переконатися, що ви вибрали правильні кольору блочного мощення, які вам підходять. При виборі кольору вашої тротуарної плитки, зверніть увагу на практичні моменти . Це пов’язано з тим, що деякі окремі кольору бруківки, такі як червоний і жовтий, буде складно приховувати бруд і плями, ніж змішані відтінки тротуарної плитки.

У той час як комбіновані кольори добре приховують бруд і плями. Багато виробників тротуарної плитки зазвичай використовують идинаковвые карсители при виробництві тротуарної плитки. Хоча ми б не рекомендували використовувати різні марки тротуарної плитки у себе в дворі. Спробуйте дотримуватися одного і того ж типу виробництва мощення для всього проекту. Розглядаючи колір мощення тротуарної плитки, подумайте про те, яку кордон ви можете вибрати. Альтернативний колір плитки навколо кордону по периметру підкреслить всю дорогу або внутрішній дворик. Тонка межа, в темному, деревному вугіллі або червоному кольорі, змусить вимощену область виглядати більше, де, коли широка межа в поєднанні кольорів зробить доріжку або патіо виглядати менше. Який візерунок тротуарної плитки краще.

Якщо ви збираєтеся укладати під’їзну доріжку або патіо, то вам захочеться переконатися, що ви оберете правильний візерунок укладання тротуарної плитки. Слід враховувати, що від вибору візерунка мощення тротуарної плитки залежить вартість всього проекту укалдки. Так попдрядчик при виборі простого і швидкого візерунка мощення тротуарної плитки може взяти мінімальну вартість за роботу, і набооборот при складному візерунку вартість роботи підвищитися. При виборі візерунка мощення тротуарнйо плитки не забувайте і про колличесве тротуарних блоків, які необхідно порізати. Форма і товщина тротуарної плитки. Товщина тротуарної плитки залежить від конкретної мети використання, але не впливає на структуру укладання. Якщо ж у майбутньому на даній території планується значне навантаження (наприклад, автомобільна стоянка, паркування перед комерційною нерухомістю) слід звичайно ж вибирати тротуарну плитку товщиною від 60 мм. Проявіть творчий підхід з тротуарною плиткою.