Як вибрати плеєр

6-4-2019

Как выбрать плеер

Поради, запитання, відповіді Як обр.
Перша категорія плеєрів дуже широка: це може бути як мультимедиаплеер, відтворює не тільки музику, але і відео, так і максимально компактний пристрій без екрана взагалі (згадаймо iPod shuffle, наприклад). Гаджет може мати підтримку різних додатків і ігор, Wi — Fi та/ або Bluethooth і т. Список можливостей у кожного плеєра індивідуальний. Також хочемо порекомендувати — http://wildshop.site/

Серед найважливіших характеристик — ергономіка, автономність, обсяг пам’яті / можливість її розширення і сумісність з навушниками. У пару до звичайного портативного плеєра, як правило, підійдуть тільки портативні низькоомні навушники. Ці плеєри — відмінний супутник в міському транспорті. Зверніть увагу на бюджетні моделі від Sony, Cowon, FiiO або Cayin. Крім того, зараз багато використовують плеєри, вбудовані в інші пристрої. Але можна зустріти плеєр, вмонтований в навушники або, наприклад, в розумні годинник. Такі плеєри особливо добре підходять для занять спортом, аж до плавання.

Категорія Hi — End портативних плеєрів з’явилася не так давно. Спочатку це були «цеглини», мають досить убогий (у порівнянні з масовими моделями) список можливостей і невисоке час роботи без підзарядки. У компенсацію цього вони забезпечували звучання більш високого класу, перші навчилися працювати з файлами lossless — форматів і могли працювати з більш тугими у розгойдуванні высокоомными навушниками, призначеними для домашнього/ студійного використання (за рахунок більш потужної підсилювальної частини).