Як вибрати пиломатеріал

Пиломатеріал з давніх часів використовується людиною для будівництва житлових будинків та інших конструкцій. Цей екологічно чистий будівельний матеріал має достатню міцність і чудовою теплопровідністю. У порівнянні з іншими будівельними матеріалами, представленими на сучасному ринку, пиломатеріали є найбільш легким. Пропоную купити на производство пиломатериалов

Слід зазначити ще й такі властивості цього матеріалу, як прекрасна хімічна і корозійна стійкість, звукопроводность і електропровідність, а також простота його обробки. Дивовижний і неповторний запах виробів з дерева, безумовно, виділяє його з безлічі інших будівельних матеріалів. А тому до теперішнього часу дерево досить широко використовується в будівництві, особливо житлових будинків, бань, сараїв та інших господарських будівель.

Пиломатеріали можна отримати з деревини різних порід дерев, скориставшись пилорами. Ці будівельні вироби різні за габаритними розмірами, якістю, вологості, технології виготовлення і спектру застосування.

види пиломатеріалів
Кожна порода дерева має свої специфічні особливості. Наприклад, представники хвойних порід наділені чудовими характеристиками і легко обробляються. Тому затребувані при будівництві будинків, виробництві меблів, декоративних складових, внутрішній обробці кімнат і як елементи допоміжних (стропильних) конструкцій. Сьогодні особливу популярність отримали: блок-хаус, вагонка, імітація бруса для обробки стель, стін і підлоги. Скориставшись пиломатеріалами, можна додати будинку привабливий і презентабельний вигляд.

Весь пиломатеріал класифікується на:

сухі вироби;
природної вологості.
Представники першого виду міцні, не дають усадки і не підлягають деформації, тому актуальні при зведенні висотних будівель, котеджів і приватних будівель. Сухе виріб з рівною поверхнею не вимагає подальшої обробки, тому більш переважно через економію часу і коштів на його доведення до стану готовності.

Пиломатеріал природної вологості дешевше через відсутність додаткових витрат на його виготовлення. Але при покупці не варто забувати, що цим представникам деревини потрібна особлива усадка і допоміжна обробка, тому будівельні роботи можуть затягнутися на невизначений час. При виборі матеріалів обов’язково орієнтуйтеся на поставлені цілі і завдання.