Як вибрати обслуговування пк

9-13-2019

 

 

 

Індивідуальний розрахунок вартості на будь-яку кількість техніки.
кщо потрібні разові роботи по Обслуживание компьютеров Киев
Якщо Вам необхідно виконати разову роботу з налаштування комп’ютерного обладнання, принтерів, локальної мережі, встановлення програмного забезпечення, захисту комп’ютерів від вірусів або будь-які інші роботи, пов’язані з комп’ютерним обладнанням.
Немає закріпленого за Вами спеціаліста. Настроювання програмного забезпечення акит  на комп’ютері для виконання необхідних завдань.
Підключення і налаштування локальної мережі.
Перевірка роботи комп’ютерів і периферійного обладнання. Регулярна діагностика всіх вузлів комп’ютера: перевірка жорсткого диска на наявність помилок, тестування роботи оперативної пам’яті, перевірка процесора на перегрів (заміна термо — пасти в разі необхідності). Видалення пилу всередині системного блоку, мастило вентиляторів.
Допомога в підключенні до Інтернету. Доступ до Інтернету, як правило, забезпечується за допомогою спеціального пристрою – роутера. Налаштувати таке обладнання не завжди під силу звичайному користувачеві, оскільки вимагає наявності певних знань в області мережевих протоколів.
Встановлення та налаштування операційних систем. У разі наявності даних на переустанавливаемом комп’ютері, спочатку робиться їх резервну копію. Після інсталяції самої ОС, інсталюються всі необхідні драйвери і прикладні програми (офіс, PDF reader, архіватор, банк — клієнт, електронна звітність і т. Після цього відновлюються всі дані, які були збережені в резервної копії. Крім цього, потрібна установка і налаштування антивірусної програми: регулярна автоматична перевірка системи за розкладом, налаштування виключень і дій програми, у разі виявлення вірусів і т.
Встановлення та налаштування програм. Якщо вас не влаштовує швидкодію вашого комп’ютера, часто можливо суттєво підвищити його швидкодію без заміни системного блоку цілком. Також, у випадку поломки вашого комп’ютера, зможемо провести необхідну діагностику з метою виявлення збійного компонента.
Налаштування принтерів, сканерів і інших периферійних пристроїв. При використанні принтера в терміналі (віддаленому доступі), проведуть необхідні налаштування на сервері. У процесі роботи на комп’ютері, можуть виникати питання, оперативно вирішити які пересічний користувач не в змозі.
Передзвонимо Вам протягом 30.