Як вибрати обмінник кріптовалюти

3-12-2019

Как выбрать обменник криптовалюты
Ми — команда з незаплямованою репутацією і нескінченної вірою в майбутнє криптовалют.
Також хочемо вам порекомендувати продажа криптовалюты
Порівняно з іншими ресурсами, у нас розумний і обгрунтований тариф. Техпідтримка дуже адекватна, навіть коли трохи затупил, відповідають спокійно, чітко і по справі. Потрібно було вивести велику суму з ETC на карту Приват Банку. Заздалегідь зателефонував і домовився на суботу. Операцію провели досить швидко, протягом півгодини все було на гаманці. Створювала заявку на обмін BTC з зарахування на карту Привата, помилилася в одній цифрі картки, довелося звичайно почекати, але все виправили і гроші прийшли. Кращий сервіс, не перший і не останній раз міняю тут. Менеджер довго не передзвонював з моєї заявки. Написав телеграм, там допомогли, зорієнтували з купівлі биткоина через приват. В цілому сервісом задоволений, буду ще звертатися. Найкращий сервіс по обміну крипти на готівку. Через годину після заявки я вже тримав у руках свої гроші. Спасибі вам, добра і процвітання. Дуже хороший сервіс, користуюся близько півроку. Всі операції проводяться швидко і курс хороший. Спасибі техпідтримку, допомогли обміняти за вигідним курсом мої монетки, ще й підказали куди краще заводити гривню. Це не перший сервіс, яким користуюся для обміну крипти, але думаю, що скористаюся ще не раз. Оператори техпідтримки швидко відповідають на телеграм, операція обміну йде 5 — 10 хвилин. Хороший обмінник і відмінний курс, рекомендую.
Наш ресурс допомагає користувачам: купити кріптовалюти — онлайн і за готівку; продати виводимо на картку і міняємо на готівку (UAH, EUR, USD);вивести на карту накопичені монетыCryptoexMoney — це перший в Україні обмінник криптовалют на готівкові гроші.
Для цього необхідно пройти нескладну реєстрацію на сайті і вибрати відповідний пункт при обміні. Чому варто звернутися саме до нас. Перша причина – це унікальність пропозиції і вигідний курс. Жоден інший обмінник не виконує операції з видачі готівки за криптовалюту.
У разі виникнення будь — яких питань завжди можна звернутися в службу підтримки.
Друга причина – це великі резерви валют. Не варто побоюватися, що у відповідальний момент потрібної одиниці не залишиться. Третя причина – це доступний висновок биткоинов на Приват24. Не кожен ресурс пропонує таку можливість.
Приватом, тому їм буде зручно виводити на нього накопичені кошти. І, нарешті, всі операції проводяться швидко. Не потрібно чекати кілька годин або навіть діб.
При обміні на онлайн валюти — всі процеси автоматизовані, так що потрібна мінімальна участь користувача.
Надійність компанії – також важливий показник при виборі обмінника.
Ми знаходимося в місті Харків.