Як вибрати нотаріальну контору.

7-4-2018

Як вибрати нотаріальну контору.

Так, найбільш поширеним і надійним способом прийняття успадкованого майна, слід вважати подання нотаріусу, виключно за місцем відкриття спадщини, заяви, за яким правонаступник померлого висловлює свою волю на прийняття спадщини або просить видати йому свідоцтво про право на нього. Спадщину не може бути відкрито по місцях тимчасового перебування, а також по місцях служби, відбування покарання, навчання і т. В таких випадках спадщина відкривається за місцем проживання, до прибуття в такі установи, заклади, місця служби і т. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://expert.notarius.ua/kyiv-notarius/notarius.html.
Зазначимо, що нотаріус, до якого звертається спадкоємець для відкриття спадкової справи, зажадає документально підтвердити достовірність визначення місця відкриття спадщини. Це можливо шляхом надання довідки по формі 9, отриманої в паспортному столі за останнім місцем проживання померлого. Якщо ж таке місце визначити не вдається, то: Спадковим справою слід вважати комплекс заходів, спрямованих на посвідчення майнових прав та обов’язків спадкоємців на відкрите в рамках нотаріального округу спадщину.
В рамках таких цілей, нотаріус наділений усіма повноваженнями для законного оформлення зазначених прав спадкоємців. Однак зазначеними нотаріальними діями коло повноважень нотаріусів щодо оформлення спадкових прав не обмежується. Згідно Методичних рекомендацій щодо оформлення спадкових прав, затверджених Федеральної нотаріальної палатою, в рамках ведення виробництв по спадкових справах, нотаріус: Вищевказаний коло повноважень нотаріуса не є закритим – в рамках спадкового справи він може здійснювати будь-які інші, не обмежені законом дії, спрямовані на посвідчення спадкових прав.