Як вибрати Нівеліри!!!!

0
291

Досить використовувати лазерний нивелиры , і ви позбавляєтеся від безлічі додаткових робіт. Лазерний нівелір (лазерний рівень) «накреслить» на стіні необхідну лінію, Вам залишиться тільки втілити намальоване в реальне. Але як вибрати лазерний нівелір з усього асортименту подібних приладів пропонованих ринком будівельного обладнання.

Як вибрати якісний і недорогий лазерний нівелір. Все розмаїття приладів можна об’єднати у дві групи – ротаційні нівеліри і лазерні проектори площині і точок. Лазерний будівник може мати кілька випромінювачів, які і створюють вертикальні, горизонтальні, похилі площини з лазерних променів, для полегшення процесів конструювання та будівництва. Таким чином, вибираючи нівелір, перш за все, потрібно визначитися для якого виду робіт ви його будете використовувати – зовнішніх або внутрішніх, або ви хочете придбати універсальний прилад.

Вам потрібен нівелір для перевірки стін або підлоги, прилад який формує лінії або задає осі. Яка дальність роботи вас влаштує. З урахуванням цих параметрів і слід вибирати лазерний нівелір. Зверніть також увагу на похибки, що допускається при побудові площин. Але, іноді прилад може мати високу точність, однак це досягається за рахунок скорочення функціональних можливостей. Для зовнішніх робіт краще ротаційні прилади. Такі прилади з приймачем можуть працювати з дальністю до 1 — го кілометра. Точність їх становить не більше 3 міліметрів, залежно від вартості.

При внутрішніх роботах цілком достатньо більш простих нівелірів, створюють проекцію площин. Дві призми побудують пересічні вертикальні і горизонтальні лінії. При виборі лазерного нівеліра не варто орієнтуватися лише на технічні характеристики. Звертайте увагу і на конструктивні особливості і вартість. Дешеві моделі в пластмасовому корпусі, як правило, не мають механізму доведення і металевих упорів. На вулиці їх використовувати не можна, так як кнопки не захищені від пилу і вологи.