Як вибрати натуральний мед

6-17-2019

Как выбрать натуральный мед
Вінні — Пух з улюбленого багатьма мультиплікаційного фільму жити не міг без меду. Ми, звичайно, можемо обійтися без цього тягуче — ароматного продукту. Але чи буде наше життя від цього здоровіше. Адже мед – унікальний продукт, який і вітамінами — мінералами насичує організм, і лікує всілякі хвороби, починаючи з ангіни і закінчуючи бронхітами. А які смачні тортики і десерти можна приготувати з нього. Але, зрозуміло, тільки за умови, що мед обрано правильний. Тому що підробок під цей продукт на ринку можна зустріти масу.
Також хочемо вам порекомендувати как проверить натуральный мёд в домашних условиях
В мед додають і чай, і сахарозу, і крохмаль і патоку, і навіть пісок. А ще деякі бджолярі для прискорення отримання прибутку від продажу меду покармливают бджіл цукром або цукровим сиропом. Комахи переробляють солодкість як нектар, а бджоляр в підсумку отримує без особливих турбот мед, який абсолютно даремний для здоров’я. Як відрізнити справжній та корисний мед від підробки. Наливаємо склянку води 1 столову ложку меду, розмішуємо. Мед повинен розчинитися, а домішки, якщо такі були, залишаться на дні склянки. Беремо ложку і швидко крутимо нею в банку з медом. При цьому справжній мед буде намотуватися на ложку наче стрічка, але ні в якому разі не стікати вниз. Беремо склянку води, наливаємо 1 столову ложку меду і розмішуємо до повного розчинення.

Якщо рідина спіниться, значить, в мед додавали крейда. Знову мед розчиняємо у воді (як це описано в попередньому способі), потім додаємо кілька крапель йоду. Якщо в меді присутня добавка крохмалю, розчин забарвиться в синій колір. Наші мами і бабусі досить успішно перевіряли якість меду з допомогою промокального паперу. Якщо капнути на неї трохи меду, почекати пару хвилин, то можна побачити із зворотного боку «промокашки» мокре пляма.

Це означає, що мед підробка. Якщо вам пропонують придбати за смішною ціною кристалізований мед, не поспішайте – кристалізація ще не показник якості. Цей мед також можна перевірити: достатньо взяти шматочок меду і… підпалити його. Якщо мед розтечеться, він справжній. Якщо ж почне тріщати і пінитися – підробка. А ще не забудьте дізнатися, які 6 добавок до чаю не тільки урізноманітнюють смак улюбленого напою, але і зроблять його на порядок корисніше.