Як вибрати курси з йоги

7-25-2019

Как выбрать курсы по йоге
Які вправи робити щоб спина не боліла.

Єдиний якісний у своєму роді продукт на вітчизняному ринку. Для всіх, хто займається з дітьми або у кого є діти.курсы йога обучение инструкторов важливий для вас. Серед дітей молодшого шкільного віку поширені захворювання опорно — рухового апарату, нервової системи, дихальної системи, обміну речовин та ін. Стає очевидним той факт, що система фізичного оздоровлення молодого покоління досить застаріла і потребує якісного і оперативного зміни. Дітям все важче дається навчання, важко концентруватися на уроках. Відносини з батьками, близькими та друзями бажають кращого.
Гармонійне розвитку дитини як особистості в соціумі. У цьому віці завершується формування скелета і скелетної мускулатури, а також серцево — судинної, легеневої систем, травного тракту, системи імунологічного захисту, відбуваються зміни в нервово — психічній сфері.
Але саме ЙОГА володіє потужним та ефективним інструментарієм, який потенційно може бути застосований в рішенні приватних задач з розвитку фізичних і психічних якостей у дітей. Тому, якщо ви займаєтеся з дітьми або у вас є діти Вам потрібно пройти Онлайн Курс з Дитячої Йоги де ви навчитеся всього інструментарію.
Онлайн Курс з Дитячої Йоги — це ресурс для всіх. Комплекси асан (асана — статична поза яка утримується без рухів певну кількість часу. З таких поз спеціально для дітей розроблені чотири базових комплексу, які спрямовані на профілактику захворювань хребта, розвиток координації, тренування спритності і підвищення концентрації уваги. Візуалізація (вправи, які виконуються в розумі.
Такі техніки підвищують самооцінку і надають впевненості.
І це далеко не все, про що Ми з Вами поговоримо і Ви освоїте на Курсі. Крім цього Ви навчитеся Планування.
У цілому трохи більше 39 годин контенту.
Також Ви можете ділитися своїми інсайтами і задавати свої питання в Закритій групі ФБ, де я і інші інструктора вас підтримають. Скільки часу займе проходження Курсу. Курс розрахований на 4 повних дні плідної роботи, але ви можете вибрати свій темп засвоєння матеріалу. Я рекомендую не більше місяця для якісної роботи і хорошого результату.
Дитячої Йоги, сертифікований інструктор Міжнародної федерації Ваджра Йоги , педагог з більш ніж 15 — річним досвідом роботи з дітьми, автор Курсу з Дитячої Йоги, автор наукових робіт та ін.