Як вибрати інтер’єр для акваріума

4-17-2019

Как выбрать интерьер для аквариума
Приборкана частинка світового океану заворожує погляд і заспокоює свідомість. Стежити за поступовим переміщенням яскравих риб, похитуванням водоростей, бурлінням бульбашок повітря цікаво і приємно. Акваріум в інтер’єрі – релакс — елемент і прикраса будь-якої зони: вітальні, спальні, кухні і навіть ванної кімнати. Ринок пропонує вибір: хочете розташувати акваріум солідних розмірів на підлозі – будь ласка. Можна акуратно вбудувати акваріум в меблі або в стіну. І форму акваріум в інтер’єрі може мати різну: квадратну, прямокутну, круглу, овальну, кутову. Зверніть увагу і на незвичайні акваріуми — діорами. Завдяки увігнутому переднього скла створюється ефект занурення в рибне підводне царство. Визначальним тут буде розмір самої кімнати. Акваріум в інтер’єрі приміщення з великою площею, мінімумом меблів і аксесуарів може бути великогабаритним. Тоді цей елемент стане визначальним – центром композиції кімнати. Актуальні вже згадані підвісні й вбудовані варіанти. І навіть якщо розміри приміщення диктують жорсткі правила економії простору, це не привід відмовляти собі в задоволенні поселити в ньому мініатюрний акваріум. Інтегрувати його в журнальний столик або барну стійку між кухонною і вітальні зонами.
Також хочемо вам порекомендувати гарний інтер’єр для акваріума aquariumclassic.com
Акваріум в інтер’єрі може нести не тільки естетичну, але і функціональне навантаження. Часта завдання для жителів однокімнатних квартир – розмежування загальної зони і території відпочинку. І не потрібно зводити перегородки, влаштовувати додаткові штори, ставити полиці. Відоме правило дизайну – заповнення кутів приміщення. Розташування у зоні кутового акваріума – цікаве рішення.
Для створення гармонійної картини вміст акваріума в інтер’єрі повинно поєднуватися з навколишнім меблями, обробкою і аксесуарами. Тільки затіяли ремонт і мрієте про акваріумі. Заздалегідь продумайте, яким буде шматочок моря, і в яких кольорах буде кімната. Не забувайте про те, що акваріум – прикметна деталь. Перевантаженість кімнати іншими аксесуарами створить непотрібну какофонію.
Як вибрати і де купити якісну сантехніку для ванної.