Як вибрати холодильник

3-26-2018

Холодильник, мабуть, це основний предмет на кухні, ваш вірний друг і соратник на багато століть. Погодьтеся, що на сьогоднішній день існує безліч пристосувань, що відповідають за обробку продуктів харчування. Але чи існують альтернативи холодильника в області зберігання продуктів? Поки їх немає.пропоную Холодильники Hansa с no-frost системой разморозки холодильной камеры

Що ми зберігаємо в холодильнику? Котлетки, які на тиждень приготувала наша улюблена бабуся, овочі і фрукти для підростаючих організмів, швидше за все, у кожного в морозилці лежить морозиво, щоб побалувати себе і дітей. А як приємно пити заздалегідь охолоджені напої в тридцяти і навіть сорокаградусну спеку!

Ринок холодильників розширюється з кожним днем, але мало хто знає як вибрати холодильник правильно, оскільки виробники вносять нові і нові зміни у структуру приладу, щоб зробити його максимально зручним у використанні, але при цьому дуже функціональним. Скільки різних «родзинок» у холодильниках різних фірм: авторазморозка, зони свіжості, шухлядки, полички, що відкриваються в різних напрямках для більшої зручності, підсвітка, спеціальні покриття і так далі. Холодильник – це одна з тих речей, яка обирається раз і надовго (навряд чи назавжди, але можливі варіанти). На що потрібно звертати увагу, а що його не заслуговує? Як не заплутатися при виборі холодильника?

Дані питання вимагають логічного і обдуманого відповіді, а тому вам самим потрібно для початку визначитися, чого ви хочете домогтися від кухонного помічника. Для яких цілей він вам знадобиться? І останній, але не менш важливе питання: скільки грошей ви готові віддати за холодильник? Визначилися? Тоді читайте далі.

Холодильники класифікуються за рядом ознак від цілей використання до ціни. Існує також ряд холодильників досить вузької спеціалізації, наприклад, міні-бари, холодильники для ліків і косметики, холодильники для морозива і так далі. Є холодильники для охолодження склянок — найменші з своїх побратимів.

Весь ціновий діапазон холодильників коливається від «копійок» до 500 000 тисяч рублів.

Як вибрати холодильник з системою охолодження
Як вибрати холодильник

За типом системи охолодження бувають:

Компресійні холодильники. Компресійні холодильники займають велику частку всіх холодильників на ринку. Принцип роботи в тому, що охолоджуюча рідина починає циркулювати під впливом компресора. Плюси таких холодильників в тому, що вони найбільш економічні в порівнянні з іншими, а також мають досить гнучкі обмеження в надаваному обсязі. Багато хто при виборі агрегату схиляються саме до них.
Тепер про холодильниках на абсорбційному охолодженні. Компресорів в них, природно, немає, але циркуляція охолоджуючої рідини все одно відбувається, але вже за рахунок нагрівання теплообмінника. Абсорбційні холодильники вигідно купувати, якщо вам потрібен холодильник невеликих або середніх розмірів. Що стосується енергії, такі холодильники споживають більше енергії, ніж їх попередники, але менше, ніж, наприклад, термоелектричні. Зате ні в одному іншому типі холодильника ви не знайдете можливість використання альтернативних джерел енергії, таких як газоподібне та рідке паливо.

Купують їх набагато рідше, ніж ті ж термоелектричні і компресійні холодильники.
Термоелектричні холодильники працюють за рахунок проходження струму через спеціальні термоелектричні пластини. Одна їх частина закріплена усередині холодильної камери, а інша – зовні неї. Завдяки різниці температур і відбувається охолодження, адже внутрішні частини охолоджуються, в той час, як зовнішні – нагріваються. При зміні напрямку струму, все відбувається навпаки: зовнішні охолоджуються, а внутрішні нагріваються. Витрата енергії в цих холодильниках набагато більше, ніж в компресійних і абсорбційних його аналоги. Причому витрата тим більше, чим більше об’єм холодильника.