Як вибрати головний убір на зиму.

3-7-2018

Як вибрати головний убір на зиму.
Сама багатофункціональна шапка — класична біані. В ідеалі — з кашеміру в сірому, пісочному, чорному або ніжно-рожевому кольорі. Сьогодні такі можна знайти практично в будь-якому магазині. На словах все звучить чудово, але жах починається, коли справа доходить до примірки. Підібрати шапку, яка сиділа б на голові в міру вільно і в міру щільно — практично неможливо. Перевагу безперечно варто віддавати об’ємним шапок: такі завжди виглядають набагато виграшніше моделей аналогічних форм, але з тонкої пряжі або бавовни. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі шапки связанные для зимы.
Наскільки об’ємною повинна бути шапка? Подивися на картинку зверху: два ідеальних варіанти — прямо в центрі. Суперобъемные шапки дуже крупної в’язки, попадаються в кожному другому пості в Instagram — теж невдалий вибір. Коли вони тільки з’явилися в 2014 році, виглядали ще мило, а сьогодні без посмішки на такі не поглянеш. Обходь стороною шапки з помпонами з дешевого экомеха. Штучний хутро — точно не та річ, за якою варто вирушати в мас-маркет. Берети і шапки з подібним «прикрасою» — модна катастрофа.
З натуральним хутром теж потрібно бути обережніше: наприклад, величезні хутряні кулі, мало не перевершують розміром саму шапку, виглядають безглуздо. Краще вибирати модель з трикотажним помпоном, щоб вона нагадувала шапку лижника з 70-х: ретроспорт — великий модний тренд сьогодні. Говори тверде ні шапці, якщо помпонів більше одного. Виняток тут становлять хіба що довгі пуховики. Ось так робити не треба точно. хутро — саме воно.