Як вибрати геодезичне обладнання

9-20-2019

Широкий вибір кращих далекомірів c безкоштовною доставкою. Встигни обміняти старе обладнання на нове. Супутниковий приймач геодезичний Leica GS14. Кэшбэк на все. Ведуча діяльнісна сфера для компанії полягає в продажах геодезичного обладнання за доступними цінами: не тільки російських брендів, але і провідних світових виробників за прийнятними цінами. Ми даємо вам можливість придбати геодезичну техніку, а так само обслуговуємо при необхідності, значно спрощуючи ваше життя . Серед відомих брендів, що поставляються нами для покупців, можна виділити геодезичне обладнання по доступним цінам на будь-який смак: Trimble, Sokkia, Leica, Seba, Pentax, South, Foif, Geo — Fennel, УОМЗ, Agatec. До того ж, ми пропонуємо вузькоспеціалізовану техніку, яка навряд чи зустрінеться в магазинах або на просторах інтернету.

Метою компанії https://ngc.com.ua/shop/takheometry/ ми вважаємо комплексні продажі геооборудования, а так само високотехнологічний сервіс поряд з високоорганізованим консалтингом. На чолі політики компанії варто інтерес покупців, прозора цінова політика, а високий попит ми реалізуємо за допомогою широкого вибору геологічного обладнання різного призначення і різної цінової категорії. На даний момент достатню кількість новинок серед GPS систем, тахеометрів, теодолітів, нівелірів і т. Так само ми надаємо допомогу у встановленні і підтримці програмного забезпечення, що дуже необхідно нашим молодим покупцям, які вперше зіткнулися з незвичайними приладами. Вам потрібен геодезичний прилад на короткий час. Ми розробили ексклюзивне рішення в геологічній сфері – ви можете орендувати будь-який необхідний геодезичний прилад.

Причин тому може бути декілька: вам потрібно обладнання на короткий термін, ви ще не зібрали необхідну суму для покупки, або ж сумніваєтеся в обладнанні та бажаєте перевірити його в справі – саме в цих випадках можна взяти прилади в оренду. І таке в нашому магазині передбачено. Якщо ви — постійний клієнт нашого магазину, то спеціально для вас розроблена гнучка система знижок. Ви зможете заощадити серйозну суму на покупку геодезичного обладнання. У нас можна знайти велику кількість різного геодезичного обладнання: віхи, тахеометри, георадари, теодоліти, рейки, відбивачі, штативи, далекоміри і багато іншого. Висока якість товару – це невід’ємна частина нашої діяльності. Все обладнання, яке ми продаємо, повністю адаптоване під росіян. Наша компанія доставить вашу покупку безкоштовно в будь-який куточок країни, ми виберемо найбільш зручний спосіб доставки для вас.