Як вибрати електросамокат

11-7-2018

Как выбрать электросамокат
Коли ми хочемо що-небудь придбати, ми завжди стикаємося з проблемою вибору. Не є винятком і електросамокат. Як вибрати електричний самокат? Який електросамокат краще вибрати і купити? На що слід звернути увагу? У цій статті ми спробуємо розібратися з тим, до чого слід придивитися при виборі такого транспортного засобу.
Також хочемо вам порекомендувати www.hoverboard.com.ua
Деякі китайські моделі, такі як e-scooter, здатні проїхати на одному заряді всього 5-8км. Правда продавці даних самокатів часто завищують цей показник і пишуть 10-15км. Така дистанція для електро самоката це несерйозно. Необхідно вибирати самокати електросамокат xiaomi mijia electric scooter 8,5 black✅ з можливістю проходження дистанції 25 км і більше. Незабаром ви зрозумієте чому.
Тут важливо відзначити, що електросамокати це дуже компактний вид транспорту. А чим менше і компактніше транспорт, тим сильніше відчувається швидкість, з якої ви їдете. Деякі моделі самокатів можуть розігнатися всього до 10-12км / год. Такі самокати підійдуть тільки маленьким дітям. Як вид транспорту їх розглядати не можна. Оптимальна швидкість на самокаті дорівнює 25-35 км/год. Більшість власників електросамокатів вважають таку швидкість оптимальної, її не хочеться перевищувати, відчувається комфорт і впевненість при їзді на такій швидкості.
Електросамокати випускаються з різним розміром коліс, від 4 до 12 дюймів. Шукайте самокат з розміром коліс 8-10дюймов, це оптимальний розмір. Занадто маленькі колеса можуть доставити великий дискомфорт на дорозі, на маленьких колесах складніше подолати вибоїни, тріщини, дрібні камені та інші нерівності і перешкоди на дорозі. Ну а великі колеса додадуть не тільки зайву вагу, але і габарити. Зверніть увагу на те, що деякі моделі самокатів мають неприкриті колеса.
Електросамокат — це такий вид транспорту, який повинен бути легким.Вага електросамокатів варіюється від 6 кг і до приголомшуючих 50 кг. Так як на самокаті буде пересуватися 1 людина, то намагайтеся вибрати самокат вагою 10-20кг.У такому разі ви в будь-який момент зможете заносити самокат в приміщення, а при розрядці акумулятора просто їхати на ньому, як на звичайному самокаті.
В силу незрозумілих нам причин, багато моделей електросамокатів не оснащуються освітлювальними приладами. Звичайно, їх завжди можна докупити, тим більше, що конструкція електросамоката дозволяє з легкістю встановити їх у будь-якому місці. Але невже було так складно виробникам додати підсвічування в заводську комплектацію, адже це так зручно. Рекомендуємо вибирати самокат з підсвічуванням.