Як вибрати бетон для будівництва будинку!!!!

0
356

Бетон – незамінний елемент будівництва, від нього залежить якість побудованої будівлі, надійність фундаменту і інші характеристики. Розрізняють різні види марок бетону, які пристосовані для певних видів робіт, тому забудовник повинен завжди ретельно вибирати бетон для об’єкта. При виборі бетон от производителя харьков забудовники повинні звернути увагу на час укладання, вивантаження, щоб не було простоїв бетонозмішувачів, а також на загальну логістику доставки продукту. Завжди орієнтуйтеся на те, що привезений бетон потрібно пропрацювати протягом години, тому що пізніше він вже стає не таким рухомим, його важче укласти. Але на швидкість схоплювання бетону впливає безліч факторів, у тому числі температура і вологість повітря. Наприклад, якщо температура більше 25 градусів, тоді бетон стає менш рухливим значно швидше.

Вибираючи бетон звертайте увагу на його склад, який змінюється в залежності від області застосування. Наприклад, для робіт може знадобитися чистий заливка, або ж ви працюєте з великим об’єктом, який додатково утримується арматурою. Останній фактор впливає на обсяги необхідного цементу. Правильно підберіть марку бетону: вони відрізняються за вартістю, фортеці, часу застигання. Зараз будівництвом більше займаються приватні особи, тому вони вибирають більш дорогі марки бетону з запасом міцності. Не забувайте розраховувати необхідний час для укладання привезеного бетону, щоб він не застиг, а план робіт був порівнянний з можливостями і силами робітників.

Ще один важливий критерій – це дата виготовлення цементу. У нормі вона не повинна перевищувати двох місяців, так як після цього терміну для приготування бетону може знадобитися більша кількість цементу, а він починає втрачати свої основні властивості. Звертайте увагу на умови зберігання цементу, так як він повинен міститися в закритих сухих приміщеннях. За умов підвищеної вологості цемент починає братися грудками, втрачає характеристики міцності і фортеці, поступово гідратує. Якщо потрібно зберігати цемент довше покладеного, тоді попередньо його потрібно ретельно упакувати в поліетиленові мішки і міцно зав’язати. Враховуйте реальні відгуки про виробника і постачальника цементу. Перевірений постачальник – надійна запорука якісного товару.