Як вибрати автомобільні лампочки!!!!

9-16-2019

У даній статті ми розглянемо варіанти світлодіодних ламп, їх підкатегорії, навчимося підбирати світлодіоди під конкретний автомобіль, а так само розглянемо їх переваги порівняно з іншими освітлювальними лампами в автомобіль. Якщо у Вас стоїть здача заміни в автомобілі лампи галогенки або лампи розжарювання, кращою альтернативою на зміну буде саме лампа світлодіодна. Такий освітлювальний прилад буде володіти більшою продуктивністю світіння на один ват і не буде створювати зайвого випромінювання тепла. Найбільш вигідну якість світіння, поліпшення дизайну автомобіля, підвищення видимості для водія, що , звичайно, тягне за собою і підвищення безпеки їзди на автомобілі та багато — багато інших переваг, Ви зможете відчути, замінивши прості лампи на світлодіодні лампи. Також хочемо вам порекомендувати www.avtoradosti.com.ua

Що стосується технічних характеристик, лампи світлодіодні проявили високу стійкість до вібрацій, багато їх моделі встановлені в захисний водонепроникний корпус, вони дозволяють максимально швидко реагувати стоп — сигналом, що дозволяє прискорити реакцію водіїв, наступних за вами автомобілів. Далі розглянемо, які існують види світлодіодних освітлювальних ламп. Стоп — сигнали передні і габаритні вогні. Лампа з цоколем Т10 позначається як W5W . Такі лампи в категорії SF будуть отличаемы по конфігурації і кількістю світлодіодів в них, за допомогою яких здійснюється освітлення.

Ціни на такі лампи не досить низькі. Стоп — сигнали задні і габаритні вогні. Дані освітлювальні прилади забезпечують безперебійне і високоякісне світіння. Світловіддача такого освітлювального приладу приблизно дорівнює трехватным діодах з постійним струмом. Освітлювальні прилади бюджетної серії — стоп — лампи SF. Розміри вкрай близькі до розмірів стандартної лампи. Габарити досягаються шляхом додавання в лампу кількості світлодіодів. Що стосується типів ламп салонного освітлення, це може бути SF або SMD. Дані освітлювальні прилади використовуються для поліпшення зовнішнього вигляду автомобіля, додання досконалого дизайну і додати яскравості, як в денний так і в нічний час доби.

Встановлюються ці лампи, природно, на місце фар противотуманок. З функціонального призначення — використання додаткового підсвічування при затуманених погодних умовах. Тепер Ви знайомі з термінологією світлодіодного освітлення і сподіваємося , що складнощі з підбором хорошого, надійного і дійсно якісного освітлення у Вас тепер не виникне.