Як вибрати автомобіль з позиції потреб і сервісу

12-26-2017

Якщо Ви звернулися до статті про колісні ланцюги, значить у Вас з’явилася необхідність поліпшити прохідність вашого легкового автомобіля.пропоную https://auto.ironhorse.ru/category/russia/vaz

Отже, давайте по порядку….

1) Що таке ланцюги протиковзання для легкового автомобіля?

Ланцюги протиковзання для легкового автомобіля, по суті, знімний протектор, який дає можливість із звичайної шосейної гуми зробити гуму для бездоріжжя. Ланцюги протиковзання призначені для збільшення зчеплення колеса з дорожнім покриттям, іншими словами для збільшення прохідності Вашого автомобіля.

2) З чого вони зроблені і наскільки довговічні?

Сучасні знання та механізми дозволяють виробляти ланцюга за прогресивними технологіями з високолегованих сталей, що значно збільшує термін служби ланцюгів, робить їх простими у монтажі і демонтажі. Якщо ланцюги протиковзання використовуються тільки для подолання якої-небудь складної ділянки дороги, то їх вистачить на весь період експлуатації автомобіля, тобто термін їх придатності НЕОБМЕЖЕНИЙ і залежить тільки від умов експлуатації.

3) Які ж ланцюги на колеса вибрати?

Зараз ланцюги протиковзання умовно класифікуються на літні і зимові. Як правило, вони відрізняються один від одного способом натягування ланцюга. Зимові ланцюги мають автоматичний самонатяжитель (PEWAG SNOX, PEWAG SERVO…), це спрощує монтаж ланцюгів, але, за рахунок додаткових механізмів автоматичної стяжки, вони більш схильні до забруднення. Тобто при попаданні бруду або дрібних фракцій в механізми натягування ланцюг заклинює, і використовувати її далі не вийде. Ми рекомендуємо брати ці ланцюги при використанні на лижних курортах Європи, де використання ланцюгів прописано в законодавстві країн, і без них Вас просто не пустять. У 2011 — 2012 роках найпопулярнішими з самонатяжных ланцюгів була PEWAG модель SNOX (див. інструкцію до монтажу. Ця ланцюг монтується зовні!!! колеса, і при русі автомобіля самонатягивается. Її монтаж так само простий, як надіти чохол на Ваше колесо. З нею ви завжди готові до бездорожбю. Всесезонні ланцюга мають механічний спосіб натяжки (PEWAG BRENTA, RUD GRIP…), що трохи ускладнює монтаж ланцюгів (див. відео), але дозволяє використовувати ланцюга в будь-яких умовах. Відразу хочеться відзначити, що ВСІ ланцюги монтуються на стаціонарному автомобілі без «наїздів» і «поддамкрачиваний» і користуються величезною популярністю на території Росії+ ці ланцюги завжди дешевше своїх самонатягивающихся колег. В нашому магазині представлені найпопулярніші і перевірені роками, нашими клієнтами і нами самими виробники ланцюгів, такі як Pewag (Австрія), Rud (Німеччина), Thule (Швеція).

У нас, в незалежності від того, коли Ви будете використовувати ланцюги влітку або взимку, або цілий рік – менеджери підберуть Вам хорошу ланцюг під Ваш автомобіль, в відповідності з Вашими вподобаннями, яка стане Вам незамінним помічником в боротьбі з бездоріжжям.