ЯК ВИБРАТИ АЛЬБОМ ДЛЯ МОНЕТ

12-21-2017

Кожен поважаючий себе колекціонер, будь то нумізмат, філателіст або хто-небудь ще, прекрасно усвідомлює необхідність в якісному «сховище». І навіть новачкам, які вважають, що і в коробочках можна зберігати свою колекцію, пізніше приходить усвідомлення цієї простої істини. Адже правильний догляд продовжує життя і збільшує цінність заповітних трофеїв. Значний вибір альбомів для монет представлено на нашому сайті.Пропоную купити альбом для хранения монет

Навіщо він потрібен?

Переваги аксесуарів для зберігання очевидні. Враховуючи, що всі предмети розміщуються окремо, вони захищені від відколів і подряпин. Також вони не схильні до сонячних променів і надлишкової вологи, тому колекція довго буде зберігати блиск, красу і невблаганно зростати в ціні.рекомендую https://ms-shop.su/albomy-planshety

Другий плюс — предмети зручно розглядати. Розсортувавши їх у певному порядку, можна швидко відшукати необхідний екземпляр в будь-який момент.

Різновиди

На сучасному ринку поширені два види альбомів для зберігання колекції нумізматики: листові і планшетні.

Листові пристосування є найбільш популярними серед колекціонерів. Вони являють собою палітурка зі сторінками з пластику, розділеними на клітинки. Найчастіше їх роблять у так званому кишеньковому форматі — 202*252 мм. Зустрічаються з цільним, нерозбірним палітуркою і на кільцях — кількість аркушів можна відрегулювати самостійно. Обкладинка обтягнута справжньою шкірою або замінником. Дуже важливо, щоб для виготовлення листів використовувалися безкислотні полімери, інакше трофеї можуть потемніти або зовсім змінити колір. Для зберігання не важких предметів вибирайте вироби з ущільненими листами і пластиковими тримачами/холдерами, щоб уникнути деформації «вмістилища».
Планшети переважно виготовлені з щільного картону. Вони гарні для заощадження якоїсь конкретної серії («Президенти США», «Міста військової слави», «Скарбниця світової культури»), так як мають фіксовану кількість капсул. Виробники дуже часто випускають продукцію з тематичним оформленням, так що вибрати підходящу не складе праці.

Наступну категорію складають подарункові пропозиції. Вони, як правило, являють собою звичайне листове виріб, але в додатковому кейсі. Престижність йому надає використання натуральної шкіри, тиснення, золота або срібна гравірування і т. д.

Де купити?

Специфічні товари краще всього купувати в спеціалізованих торгових точках. Тому рекомендуємо придбати альбоми для монет в інтернет-магазині «Нумізмат». Вас зустрінуть вигідні ціни на продукцію від провідних виробників. У нашому каталозі представлено широкий асортимент колекційних монет і банкнот, літератури по нумізматиці, чистячих засобів, збільшувальних приладів. Також на нашому форумі ви знайдете однодумців і отримаєте допомогу від фахівців. Ми раді вітати вас у нашому клубі!