Як вибрати АКУСТИЧНІ ПОЛИЦІ для автомобіля

7-29-2019


Любите хорошу музику і хочете домогтися якісного звучання в автомобілі. Мрієте про максимальний комфорт під час руху. Хочете позбутися від обридлої вібрації і сторонніх звуків під час прослуховування улюблених мелодій.
Також хочемо вам порекомендувати fastdrive.com.ua
Важливий крок при вирішенні вищезгаданих проблем – купити акустичну полку. Чому варто придбати цей товар, а не просто розмістити динаміки в будь-якому вільному місці (наприклад, під сидіннями або близько заднього скла).
Крім того, акустичні подіуми не принесуть клопоту при установці: володіючи мінімальними вміннями, ви зможете встановити їх самостійно, не звертаючись на станцію техобслуговування.
Відзначимо, що деякі автолюбителі вирішують виготовити виріб своїми руками. Давайте розберемося, чи є в цьому сенс.
У обох варіантів є чимало переваг і недоліків.
Майстер точно впевнений, з яких матеріалів він створить своє творіння.
Можливість продумати і втілити власний оригінальний дизайн.
Однак поряд з вищеназваними «плюсами», самостійний праця має і недоліки. По — перше, витрачений час (яке, як відомо,– гроші). По — друге, відмінний результат не гарантований (особливо якщо умілець не впевнений у своїх силах). Варто готовий результат витрат часу і сил – вирішувати автолюбителю.
Тим більше що вибір акустичних полиць боковинами і не тільки дійсно широкий. Додамо, що вартість представлених товарів абсолютно не б’є по кишені: таким чином, займатися самостійним виготовленням поличок для економії коштів недоцільно.
Вибираючи якісні акустичні подіуми, виготовлені спеціально для автомобілів тієї або іншої марки, ви зможете уникнути зазорів між полицею і поверхнею салону. Відсутність зазорів означає, що ніяке деренчання не буде заважати вам насолоджуватися по — справжньому гідною музикою. При виготовленні полиці виробник розраховує її розташування таким чином, щоб у разі виникнення аварійної ситуації акустичні подіуми не заподіяли шкоди здоров’ю знаходяться в автомобілі людей. Зазначимо, що у разі використання саморобних варіантів поличка може серйозно нашкодити. Більш точну інформацію про товар: Акустичні полиці і подіуми взнавайте у менеджера.