Як створюється сайт.

12-28-2017

Як створюється сайт.
Перед тим як почати розробляти сайт, варто визначитися, чи потрібен він вам взагалі. Може виявитися, що сайт вам і не потрібен зовсім можна обійтися більш ефективними інструментами. Якщо ж сайт вам точно потрібен, то варто сформувати до нього вимоги. В ідеальному випадку, ви повинні надати технічне завдання (ТЗ), але якщо його у вас немає – ми зробимо його разом з вами. Боятися ТЗ не варто, це не 300 сторінок тексту, як багато хто собі це уявляють. В якості технічного завдання підійдуть ескізи з коментарями і списком розділів сайту. Чому ТЗ так важливо для нас? В першу чергу, при його складанні спливає багато «нестиковок», які краще вирішити на стадії проектування, а не в процесі розробки. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі услуги по продвижению сайта.
По-друге, при складанні ТЗ ви самі краще зрозумієте, яким повинен бути ваш майбутній проект. Кожен сайт повинен бути унікальним. Перед початком роботи, ми детально вивчаємо сайти ваших конкурентів, а також успішні кейси схожих проектів. Після аналізу ми приступаємо до розробки макетів. Дизайнер шукає підходящу ідею і втілює її, на виході ми маємо макет головної сторінки. І ось вам сподобався макет головної сторінки. Після затвердження ми починаємо малювати внутрішні сторінки проекту. Ми вам їх демонструємо і погоджуємо.
виробляємо оптимізацію графіки і JS-скриптів – ваш сайт буде швидко завантажуватися і не буде «тупити» на слабких комп’ютерах. Зверстані сторінки вже зовні схожі на сайт, але вони сайтом не є. Щоб сайт почав працювати, його треба програмувати. Ми є однією з небагатьох студій, яка програмує публічну частину сайту повністю індивідуально, а не «натягує шаблони» на коробкові системи. Цей процес є більш трудомістким, і потрібні більш кваліфіковані фахівці. І це буде якісно. Починається етап наповнення інформацією. В разі чого ми все безкоштовно виправимо. .