Як продвинути сайт

8-16-2017

Вибираючи движок для управління сайтом, оптимізатори, найчастіше, зупиняються на CMS WordPress, оскільки він є найбільш зручним і популярним. Тут ми розглянемо, як просувати сайт іменний на цій CMS, оскільки кожен движок вимагає до себе особливого підходу.Хочу запропонувати почитати про продвижение сайтов в интернете

Оптимізація шаблону

Движок WordPress абсолютно не оптимізований з боку SEO, і тому просування потрібно почати саме з цього. Будь-безкоштовний шаблон має в собі величезну кількість сміття, від якого треба якомога швидше позбутися.
Приховані посилання. Як правило, вони містяться в підвалі (футері сайту. Кожна посилання забирає частину ваги сайту, з-за чого просування може завагатися, якщо від них не позбутися. Пошуковики не люблять приховані посилання, і з-за них ресурс може порахуватися низькоякісним.

Виявити посилання можна за допомогою спеціальних плагінів (Наприклад, TAC), програм і онлайн-сервісів. Позбутися від них значно складніше, так як багато з них захищені спеціальним кодом.
Дублі. Движок постійно створює дублі сторінок, що також може негативно вплинути на просування. Наприклад, існують дубль під назвою Replyctom, який створює окрему сторінку для кожного коментаря. Виходить, що якщо на сайті буде 100-200 коментарів, буде створено таку ж кількість сторінок з однаковим контентом.

Позбутися від усіх дублів потрібно як можна швидше, щоб не занапастити сайт ще на початковому етапі розвитку.
Неправильне розташування тегів h1, h2, h3.Заголовки мають велику значимість для пошукових систем, тому неправильне вживання неприпустимо. У більшій частині шаблонів WordPress присутній переспам тега h2. Це може призвести до зменшення його значущості і навіть до санкції.

Установка необхідних плагінів для просування

З-за високої популярності WordPress можна знайти плагін для реалізації практично кожної функції. Давайте розберемо найбільш важливі модулі, необхідні для просування.
RusToLat. Пошукові системи віддають переваги посиланнями, всередині яких знаходиться назву сторінки. Цей движок має невідповідні для просування посилання, а плагін RusToLatисправляет цю ситуацію.
All in One SEO Pack. Дуже важливий плагін для просування, який дозволить заповнювати мета-теги для сторінок (Title, description, keywords).
Akismet. Як тільки сайт буде проіндексований, на ньому буде постійно з’являтися спам. Зловмисники роблять це за допомогою спеціальних програм, тому в день сайт може спамиться десятки разів.
Запобігти цьому допоможе плагін Akismet.
GoogleXMLSitemaps. Дозволяє моментально створити карту сайту, яка так необхідна для прискорення індексації.
Деякі плагіни можна замінити ручним редагуванням PHP-коду. В інтернеті є чимало статей про те, як реалізувати яку-небудь функцію вручну.
Просування в топ

Сам процес просування в топ видачі не сильно відрізняється від розкручування сайту на якому-небудь іншому двигуні. Необхідно виконувати ті ж самі дії: SEO-оптимізація тексту, закупівля посилань, перелінковка, поліпшення поведінкових факторів і т. д.
В курсі на сторінці http://vtop10.net/seokurs/ у режимі реального часу докладно розповідається про те, як просувати сайт на системі WordPress. Курс триває 2 місяці, і після його закінчення будь-який початківець веб-майстер зможе стати справжнім SEO-спеціалістом. Грамотно виконуючи всі дії в курсі, відвідуваність сайту може зрости в 10 або навіть 100 разів.
Розміщення статті на сайті

За розміщення статті на сайті потрібно виконувати наступні рекомендації:
Бажано не копіювати зі статтю і Word редактор WordPress, оскільки в цьому випадку движок створює зайвий код. Від них слід позбутися. Це відбувається тільки тоді, коли копіювання ведеться в візуальний редактор, а не текстовий.
Головне зображення статті не повинно містити в собі посилання на сторінку. На багатьох блогах натисканням по мініатюрі можна відкрити статтю повністю. Так робити не варто, оскільки вага буде ділитися відразу на 3 посилання На кнопку «Читати далі», на Title сторінки і зображення. Використовуючи зображення як посилання, ми втрачаємо вагу, який можна було передати ключового слова в Title.
При додаванні головної картинки до статті потрібно використовувати саме функцію «Мініатюра». Додавання зображення без цієї функції не дозволить відстежувати всі головні картинки.
Висновок

Перед початком просування на WordPress потрібно добре попрацювати над оптимізацією. Пошукові системи дуже вимогливі, і будь-яка прихована посилання, дубль, погана структура може поставити хрест на розкрутці сайту. Творці навряд чи коли-небудь виправлять всі SEO-помилки, тому нічого не залишається, як користуватися плагінами і вручну видаляти код.